Skocz do zawartości

problemy z zapisem plików i ich otworzeniem


konio80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie znam historii laptopa, który zacząłem użytkować, więc nie wiem co działo się z nim przedtem, ale stan zastany jest taki, że przy pobieraniu plików np. pliku instalacyjnego Adobe Reader przy opcji "Otwórz" nie reaguje, a przy opcji "Zapisz i otwórz" pojawia się informacja, że "Nie można pobrać pliku". Gdy nacisnąłem opcję "Ponów próbę" plik się zapisał jednak z nazwą pliku _exe zamiast z rozszerzeniem .exe, zmieniłem nazwę pliku i udało się go zainstalować. Obecnie zapisane na kompie pliki pdf otwierają się (po dodatkowym wyłączeniu zabezpieczenia antywirusa avast inaczej się nie otwierały) jednak jak chcę otworzyć plik pdf z maila nie ma reakcji kompa. Przy próbie "Zapisz jako" widzę że do nazwy i rozszerzenia dokleja się jakiś ciąg znaków co po zapisaniu (nawet przy skasowaniu tych znaków) nie daje możliwości otwarcia pliku. W związku z powyższym nie mogę zrobić logów z podanych na forum systemów.

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...