Skocz do zawartości

Jak nagrac plyty cd/dvd tak aby folder/plik na niej zapisany byl ukryty


2zerozero7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem chce nagrac kilka folderow na plytke i chialbym czesc z nich ukryc

Jak to zrobic jakiego uzyc oprogramowania w systemi windows 7

Program ktory mam ashampoo free nie ma takiej opcji

to ze na dysku ustawie atrybuty folderu na ukryte nic nie daje bo po porzeniesieniu w okno nagrywarki ten folder robi sie widoczny ;/

 Kiedys pamietam jak nagrywalem jakies dokumety samo  nagrywalo ukryte teraz jakos sie nie da

Jak jest potrzebne to sie nie da a jak nie potrzebne na starym jakims oprogramowaniu to nagra .......

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Stosowanie poleceń "pokaż/ukryj pliki systemowe/ukryte" nic nie da, bo jak ktoś użyje menadżera plików, gdzie te funkcje działają, to zobaczy każdy plik...inna sprawa, czy da radę go otworzyć. Bez względu na to czy masz do czynienia z plikiem/folderem na dysku twardym, pendraku czy CD/DVD wg mnie najlepiej zrobić to montując szyfrowany kontener jak robi to TrueCrypt czy jego następca VeraCrypt. Taki kontener jest nie do otwarcia za pomocą innego programu, jest zaszyfrowany i możliwy tylko do odczyty/zapisu po wczytaniu go i podłączeniu w programie, w którym był stworzony. Po zamontowaniu kontenera...jest widoczny jak każdy dysk...możesz pliki w nim zawarte czytać lub także edytować, kopiować, usuwać.

Odnośnik do komentarza

mi  nie zalezy na szyftrowaniu tylko nagraniu ukrytego folderu na dvd . o to chodzi aby przez pokaz ukryj ktos sobie to znalazl na tym dysku dvd ale zeby to bylo jednak jako folder ukryty .

 z automatu  w windowsach jest ttak ze nie pokazuje ukrytych

a wiec czy jest taka mozliwosc zeby to nagrac tak aby folder byl tylko ukryty i po zalaczeniu systemowego pokaz ukryte pokazywalo to ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...