Skocz do zawartości

Problem z kontem mailowym tlen.pl


mnetzimny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam mały problem z kontem mailowym tlen.pl

 

Od dłóższego czasu przychodzi mi po około 100 maili dziennie , są to maile typu spam (że coś wygrałem , że komputer przyniesie dochody , itp. )

Gdybym codziennie nie czyścił skrzynki mailowej to po miesiącu było by tego tysiące .

Czym to jest spowodowane że tyle tego spamu przychodzi dziennie ??

Mam też problem od nie dawna z logowaniem się do konta mailowego tlen.pl , na przeglądarce Firefox do konta mailowego nie mogę się zalogować , nie ma reakcji . Zaś na drugiej przeglądarce Internet Explorer normalnie się loguje na koncie poczty Tlen.pl

System to Win8.1 , antyvirusa używam Eset Smart Security

 

Bardzo był bym wdzięczny za pomoc na moje pytanie

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Najpewniej powodem jest to, że zostawiłeś adres mailowy w niepowołanym miejscu. Być może użyłeś go do zarejestrowania się na jakiejś śmieciowej stronce i została ona dodana do mailingów. Być może są one też wysyłane na chybił-trafił. Pamiętaj też o tym, że poczta na o2 jest darmowa i w zamian za to oni też będą przysyłać Ci takie wiadomości (oczywiście w mniejszej ilości). Jeżeli chcesz się tego pozbyć to popróbuj zastosować filtry do spamu, być może będziesz w stanie wyeliminować większość takich wiadomości. Jeżeli nie możesz się zalogować na FF to pewno błąd jest po stronie wtyczek. Spróbuj zaktualizować wszystko co się da i sprawdzić raz jeszcze czy działa. 

Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że jakiś czas temu moja skrzynka na o2.pl była zasypywana spamem, ale co ciekawe kierowanym na adresy podobne do mojego. Napisałem do pomocy technicznej, ale jedyne co polecili to aktywację filtra antyspamowego w ustawieniach konta. Po jakimś czasie się uspokoiło, teraz mam maksymalnie kilka wiadomości spam dziennie.

Co do logowania przez Firefoxa - sprawdź czy nie blokuje Adblock lub inne rozszerzenie blokujące.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...