Skocz do zawartości

Szukanie nowej giery na Lana :D.


TheSlowik1997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
 
Ostatnio(czyli od 1roku) bardzo dużo zacząłem grać na lanie  :D.
Grałem w takie tytuły jak: 
CS 1.6
Minecraft
Battlefield Vietnam
The Settlers 3
Kozaki 
i powiem szczerze, że fajnie spędziłem grane godziny  :D
Chciałem pograć w coś nowego(nie chodzi mi o nową grę tylko coś w co jeszcze nie grałem i udźwignie mój sprzęt), jednak ciężko coś mi znaleźć  :(.
 
Specyfikacja moich trzech kompów:
1. Procek i5-2400  3.1GHz(4 rdzenei), Ram 8GB, Grafa GTX 960 4GB,  Win7 64Bit.
2. Procek Quad Q6600 2.4GHz(4 rdzenie), Ram 1GB(zamierzam dokupić), FX5700 128Mb(też słabo), WinXP 32Bit.
3. Procek AMD Sempron 3000+  1.8GHz(chyba[1 rdzeń]), Ram 1.2GB, GeForce 7300GT 256MB ddr3, WinXP 32Bit.
 
Chciałbym pograć w jakiegoś FPSa (bez potworów, mutantów itp...) lub jakiegoś dobrego RTSa (Najlepiej w 2D i podobnego do Settlersów, ale nie musi).
Żadnych wyścigów, RGPów lub innych gier z potworami, dużą brutalnością. Przekleństwa i dobry humor w grze oczywiście mile widziane :D
Z FPSów fajnie by było jak by ktoś podał może coś w podobne do Battlefielda  :D.
Zna ktoś coś fajnego?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 1 miesiąc temu...

Simsy na Lana :|. Nie da rady. Zresztą Simsy to nie jest trafiona gra :(.

 

Cytuje moje słowa zawarte w temacie:

"Żadnych wyścigów, RGPów lub innych gier z potworami, dużą brutalnością."

Brutalność-nie miałem na myśli zwykłego zabijania ludzi tylko np. gdy kogoś zabijesz to krew sika na wszystkie strony lub latające flaki(nie dosłownie) człowieka lub jakiegoś mutanta czy potwora... itp, itd.

Skrótem mówiąc nie chce aby gra zawierała dużej ilości krwi, bardzo brutalnych scen w grze(urywane członki ciała, wszędzie krew itp.).

Odnośnik do komentarza

Red Alert 2 to nie wiem. Za stanowie się. Chociaż z tego co widzę w necie to nie bardzo o to mi chodziło. Jeśli chodzi o RTSy to chodziło mi bardziej coś jak Settlersy czy Kozaki.

Najlepiej, żeby gra była po Polsku lub, żeby była możliwość zainstalowania spolszczenia. Jeśli nie będzie opcji Polskiego, to się mówi trudno. Jakoś przeżyje :D.

 

Jednak pograł bym w jakiegoś FPSa z chęcią :D

Odnośnik do komentarza

Robocraft nie zbyt przypadł mi do gustu.

Tzar: Ciężar Korony wydaje się być ciekawą grą :). Zobaczę :D.

Battlefield 2142 nie podoba mi się. Ja wole napierdalanki do ludzi :).

Battlefield 1942. Z pewnością zagram. Chociaż nie wiem czy jest opcja grania na Lanie.

Call of Duty 4 nie pójdzie mi na dwóch kompach, których specyfikację podawałem na górze.

Obie części Command & Conquer Generals mi się nie podobają.

 

Jeszcze jakieś propozycje???

Odnośnik do komentarza

Battlefield 2142 jest o wojnie w przyszłości i występują w niej jedynie ludzie plus do tego sprzęt sterowany przez nich np. mecha-roboty czy tam specjalistyczne pojazdy wojskowe
Serie Battlefield są tworzone specjalnie pod gry multiplayer ich głównym celem są własnie rozgrywki przez internet.
Są strasze wersje call of duty, które będą Ci działać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...