Skocz do zawartości

Komputer nie widzi karty microSD w adapterze


deqpova

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromny problem, na tej karcie microSD miałam bardzo ważne dla mnie zdjęcia, ale kiedy pewnego dnia upadł mi telefon z tą kartą w środku, ona się uszkodziła (chociaż tego na niej nie widać)... teraz nie widzi jej żaden telefon... a jak włożę ją do komputera w adapterze to jedyne co mi wyskakuje to "bezpieczne usuwanie sprzętu" i sprzęt ten nazywa się "multiple card reader usb device"... tak jakby komputer wiedział, że coś jest włożone, ale nie wie co, bo w urządzeniach z wymiennymi nośnikami pamięci nic się nie pojawia...

 

nie zależy mi na samej karcie, tylko na tych zdjęciach na niej :(

 

bardzo proszę o pomoc, bo już szukałam pomocy na wielu forach i nic :( jestem zielona w tych sprawach :(

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeżeli żadne urzadzenie w Twoim domu nie czyta karty to raczej nie odzyskasz tego w domowych warunkach. Takie nośniki można odczytać, ale są to dość spore koszty więc tego Ci nie polecę. Warto próbować jeszcze na innych urządzeniach, które czytają kartę - być może przeczytają. Jeszcze możesz spróbować przeczyścić złącze, ale w tym przypadku nie to powinno być problemem, ale nie zaszkodzi na pewno.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...