Skocz do zawartości

ERUNT - Komunikaty na Windows 7


Anonim8

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co chodzi. Pewnie jakieś ustawienia należy zmienić, albo uprawnienia nadać albo jeszcze coś innego zrobić.

Zainstalowałem ERUNT i oglądam takie obrazki

 

Ten pojawia się po uruchomieniu systemu

erunt.png

 

 

a ten niżej podczas użycia opcji NTREGOPT

 

2erun.png

 

 

Szukałem, czytałem, nic nie rozumiem. A jak nie rozumiem - nie jestem w stanie naprawić.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Napewno odpalasz z uprawnieniami administracyjnymi?

 

Tak. Instalowałem też jako admin.

 

pojawia się komunikat tylko jeśli partycja z konfiguracją rozruchową (chodzi o BCD) jest niedostępna w systemie (brak przypisania, id OEM itp)

 

Czyli, gdybym nie miał tej malutkiej 100MB, nie byłoby komunikatu?

Edytowane przez Belfegor
Odnośnik do komentarza

http://www.larshederer.homepage.t-online.de/erunt/faq.htm

 

ERUNT and NTREGOPT in their current versions 1.1j are still compatible with Windows 7, but as in Vista, they will only work correctly if you turn off User

Account Control in Windows' Control Panel (move the slider to the lowest position).

Also, a problem has been discovered which on many systems causes ERDNT and NTREGOPT to display a "RegSaveKey: 3" error when optimizing / restoring the

BCD00000000 hive. The cause is that after a clean install of Windows 7, the BCD part of the registry which contains Windows' boot configuration data resides on

a hidden system partition with no drive letter assigned in Explorer. You can simply ignore this error and continue, or as a workaround, open Disk Managemant in

Control Panel and right-click on the partition displayed as "System Reserved" to assign a drive letter.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...