Skocz do zawartości

Windows 8.1 Pro 64bit, problem z instalacją oprogramownia Alcohol 120%


pawko89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż od momentu kiedy przeszedłem na laptopie z Windowsa 7 Home Edition 64bit na Windows 8.1 Pro 64bit mam problem z zainstalowaniem oprogramowania Alcohol 120%. Oprogramowanie to pod Windows 7 instaluje się bez problemu, natomiast pod windows 8.1 nie, próbuje instalować na praktycznie czystym systemie. Mam zainstalowane tylko wszystkie aktualizacje i podstawowe sterowniki. Dodam, że laptop ten nie ma oficjalnego wsparcia dla Windowsa 8. Ostatnio instalowałem tą samą wersję Alcohola na nowym laptopie dziewczyny, oczywiście również z windowsem 8.1 i tam poszło bez problemu. A u mnie wygląda to tak... Podczas uruchomienia instalatora pojawia się informacja o instalacji sterowników SPDT, które wydają się instalować bez problemu, następnie instalator prosi o ponowne uruchomienie systemu, po czym nic się nie dzieje, a powinien uruchomić się instalator z kontynuacją instalowania Alcohola. Przy próbie ponownego otwarcia instalatora pojawia się błąd o takiej treści "You must reboot after previous operation." I tak w kółko. Bardzo proszę o pomoc, co może blokować w moim przypadku instalację tego programu. Z góry dzięki za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...