Skocz do zawartości

Chcę kupić ten laptop, czy jest dobry?


adela

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję kupić od jednego gościa na raty ten laptop z windows 8  i chciałabym żeby ktoś kompetentny mi powiedział czy nie ma on jakiś wad,Jedną już sama odkryłam a mianowicie nie widzi on aparatu fotograficznego , i jak chcę zainstalować ten aparat to mi pisze ze nie moze do niego znalesć sterowników a stary laptop sterownik miał i widział ten aparat czyli takie sterowniki są , jak to można rozwiazać . Drugie pytanie to poprzedni laptop został zniszczony kompletnie przez wirusa czy cos takiego i miałam podłączony dysk zewnętrzny i teraz na tym dysku jest większość plików zakodowana i nie mogę odczytać z zalezy mi na nich jak podłączam do tego laptopa tez ich nie czyta. co zrobić. I co to za laptop czy dobry?Nie wiem czy dobre logi zrobiłam ale wybaczcie nie jestem dobra w kompie.

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 2 tygodnie później...

Ja kupję laptopa użwanego i jak podam markę i model to nie wystarcza bo moze mieć w srodku zupełnie inne rzeczy,  być przerobiony np  i do tego moze miec jakis badziew  wiec chyba log to potrzebny, jak by był nowy to  i owszem tyle wystarczy. Ja tez jestem zawiedziona 8 ką.  Gdyby ktoś mi w miarę przystępnie powiedział co to są te bity i jaka róznica 32 lub 64 bity. I czy w związku z tymi 64 bitami w laptopie coś sie tak w jego obsłdze zmienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...