Skocz do zawartości

Okresowe sprawdzanie logów i kilka pytań


Madzialena

Rekomendowane odpowiedzi

Logi do sprawdzenia są w załączniku. Głównie chodzi mi o kilka rzeczy:

1) Wydaje mi się, że PC uruchamia się wolniej niż wcześniej. Według Glary Utilities bardzo długo włączają się usługi Dziennik Zdarzeń oraz Plug and Play, usługa aplikacji Avast! też długo startuje. (Logi z BotLogXP i Autoruns w załączniku)

2) Czasem ogólnie komputer coś zacina mi, ale po części zwalam winę na kijową kopię systemu z którą od wejścia mam problemy (niedziałające niektóre opcje np:grupowanie przycisków na pasku). Chodziarz co zawieszanie się np: Mozilli ma do systemu?

3) Jak to jest ze skutecznością oczyszczania systemu programami typu CClaner czy Glary Utilities 5? Lepiej takim all i one czy pojedynczymi programami specjalizującymi się w konkretnej czynności?

4) Co daje wyłączenie niektórych usług?

5) Po co jest kilka wersji Visual C++ czy Framework'a? Domyślam się, że niektóre wersje mogą być niekompatybilne z niektórymi programami, ale czy jest ich potrzebne aż tyle?

 

Dzięki za wyjaśnienia :)

 

Edit:Dobra, jest coraz gorzej, PC zacina jak wściekły i nie wiem co jest grane x.x

Addition.txt

AutoRuns.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

xpbootlog.txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...