Skocz do zawartości

Nowy komputer za ile ?


zubzero0pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :) mam pytanie dotyczące zakupu nowego PC jaki mniej więcej wyniósł by koszt nowego sprzętu tak aby poszły na nim jedne z nowszych gier co najmniej na średnich detalach np cień mordoru , wiedźmin 3 , nowy call of duty advanced warfare jak była by możliwość to podać mi mniej więcej nazwy części oraz jakąś stronę na której można ułożyć części wedle życzenia podana też była tam kwota jaka wychodziła za wszystkie części jakie sobie tam ustawiłeś `widziałem kiedyś takie cuś na forum komputerowym ale nie pamietam gdzie, z góry dziękuje za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam ja kupowałem kompa wlasnie przez internet na techplanet i wyniosl mnie 1000zl z ssd i3 ale ez karty graficznej , do twoich potrzeb przygotuj ok 2000zl, ale moze byc troszke mniej jesli trafisz na promocje.Jeśli chodzi o szczegóły techniczne moze ktos ci lepiej doradzi ale bez i5 lub i 7 nie kupuj kompa to jest minimum, i3 jest za slabe i niektore gry jak farcry 4 go nieobsluguja, co do grafy 750 ti lub jakies radeon  r9, chyba ze jestes kozak to mozesz poszukac w uzywanych na allegro czegos lepszego.np gtx 770 , 760, w gry ktore wymieniles pograsz wiecej jak na srednich.Ale jesli szukasz najlepszego rozwiazania do gier ,wedlug mnie to kup ps4 lub xbox one duzo taniej niz pc i na wiele dlużej!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...