Skocz do zawartości

Nie mogę usunąć Norton Antivirus


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Coś ostatnio pech mnie nie opuszcza. Zainstalowałem Norton Antivirus i gdy chciałem go odinstalować poprzez aplikację Your Uninstaller, niby wszystko poszło gładko, ale w trayu ikona zamiast zniknąć, to pokazała się taka, jakby Norton nie chronił kompa. Po prostu zamiast zielonego "ptaszka", jest czerwony krzyżyk. Nic nie działa. Gdy wywołam okno główne, wyskakuje, że produkt jest wyłączony, komp nie chroniony i jedyny czynny odnośnik, to do pomocy technicznej. W panelu sterowania, w programach Nortona nie widać, w Your Uninstaller też nie, w menu Start -> wszystkie programy jest, ale opcja uninstal zwraca "nieznany błąd". Ponowna instalacja również zwraca błąd. Próba intalacji innej wersji Nortona wykrywa inną wersję, ale próba jej usunięcia kończy się zwróceniem błędu.

Jak sobie z tym poradzić? Proszę o pomoc.

Pozdr - Przemo.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Powinieneś spróbować predefiniowanego narzędzia Symanteca do odinstalowywania jego produktów...możesz go ściągnąć np. stąd http://www.programos...moval-tool.html

Często się zdarza, że niestety uninstalery firm trzecich nie radzą sobie z prawidłowym odinstalowaniem programów...zwłaszcza zabezpieczających. Wynika to m.in. z tego, że programy security głęboko ingerują w system, uruchamiają swoje chronione usługi czy dodają wpisy do autostartu lub rejestru, które normalnym trybem nie dadzą się usunąć.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...