Skocz do zawartości

PC GA-H67M-D2 - Nie uruchamia się system, nie można wejść do biosu


ewenement

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem PC z płytą główną Gigabyte GA-H67M-D2.

Wydaje mi się, że problem może być z płytą bo nie reaguje na próbę wejścia do biosu itd. Cały czas wisi na takim etapie

3810717900_1418579177_thumb.jpg 

Po wyjęciu kości RAM komputer cały czas się resetuje (po około 15 sekundach) nie wyświetlając nawet nic na monitorze. Co może być przyczyną takiego zachowania? Jak spróbować zdiagnozować problem oraz ewentualnie go naprawić?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Klawiatura sprawna złącze PS2 

 

Urządzenia sata odłączone. Czy to normalne, że bez pamięci resetuje się cały czas PC? Włożyłem płytę Hirens i nie uruchamia się z płyty. Bios próbowałem zresetować przez wyjęcie baterii na około minutę oraz zwarcie zworki lecz niestety żadnych efektów to nie dało. 

 

 Gdy odłączyłem sata od cd-romu to pojawiło się pod "Memory Frequency 1333Mhz" 

2x  "Detecting IDE drivers ..." 

 

 Zaczynam zastanawiać się czy klawiatura na 100% sprawna... ostatnio działała przy naprawianiu poprzedniego komputera... Teraz jedyny oznak życia jaki ona daje to jak na zasilaczu przełączać włącznik z "0" na "-" to wtedy na chwilę wszystkie 3 diody na klawiaturze migną. Później już nie daje żadnego znaku życia klawiatura... Po wciśnięciu NumLock, Scroll Lock i CapsLock nie zapala się żadna dioda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...