Skocz do zawartości

Brak dźwięku, pomoc w ew. doborze karty.


mistgun

Rekomendowane odpowiedzi

GllvIo6.jpg

 

Witam, odrazu na wstepie przepraszam za rozdzielczosc jpg :)

Moim problemem jest dzwiek, a raczej jego brak.

Otoz niedawno przestal dzialac mi dzwiek, (zintegrowana karta dzwiekowa). (INFO O KOMPUTERZE W ZAŁĄCZNIKU)

Gdy podlaczam glosniki do gniazda, z glosnikow wydobywa sie piszczacy/syczacy odglos (cos w rodzaju fal radiowych, lecz oprocz tych dzwiekow nie lapie stacji, choc gdy karta dzialala tak sie zdarzalo)

Moje glosniki to logitech x530, ktore sa znane z tego rodzaju usterek (usterki fabryczne)

Glosniki same w sobie dzialaja co moglem przetestowac na zewn. karcie USB za 10 zl :]

Co do sterownikow, sa zaktualizowane do najnowszej wersji realteka.

Bardzo prosze o pomoc co do odnalezienia problemu.

 

Mam mozliwosc dokupienia wewn. karte dzwiekowa w okolicach 100-150zl (mysle o xonarze dgx), lecz tu pojawia sie problem...

Zlacze lezy bardzo blisko karty graficznej, ktora jest dosc spora i zapewne jezeli udaloby sie umiejscowic tam karte dzwiekowa byloby to dosc niebezpieczne ze wzgledu na wiatrak karty.

Znalazlem w internecie 'przejsciowke' - riser pci-e, i chcialbym sie od Was dowiedziec czy oplacalne jest uzycie takowej, i czy nie pogorszyloby to jakosci emitowanego dzwieku?

 

Licze na podpowiedzi z Waszej strony.

Dzieki

raport.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...