Skocz do zawartości

IEXPLORE.EXE i QooQlle


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z ww 'robakami' próbowałem postępować zgodnie z instrukcjami które znalazłem na Waszym forum odnośnie QooQlle ale nie wiem jak zmodyfikować skrypt do OTL zeby działał u mnie więc proszę o pomoc.

Kolejny problem to IEXPLORE.EXE (w sumie nie przeszkadza mi w niczym i znalazłem go przypadkiem jak szukałem QooQlle)

 

W załączniku logi z OTL i GMER'a

 

GMER skanował u mnie jakieś 3 minuty... Wszystko ok?

 

Pozdrawiam,

Pietrucha

OTL.Txt

Extras.Txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej następujący tekst:

 

:Files
C:\WINDOWS\system32\lfquklausprxwe.dll
 
:OTL
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\mcdbus.sys -- (mcdbus)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\System32\drivers\cmudax.sys -- (cmudax)
IE - HKU\S-1-5-21-1482476501-2139871995-842925246-500\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = "http://www.qooqlle.com/"
FF - prefs.js..browser.search.selectedEngine: "qooqlle"
FF - prefs.js..browser.startup.homepage: "http://www.qooqlle.com/"
[2011-01-02 18:42:01 | 000,001,860 | ---- | M] () -- C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\6so9yucw.default\searchplugins\search.xml
O2 - BHO: (revenuestreaming browser enhancer) - {F9E6CE0A-AEBE-67B5-1FB4-02225EDBDDC1} - C:\WINDOWS\system32\lfquklausprxwe.dll ()
O4 - HKLM..\Run: [GProton] C:\Documents and Settings\All Users\GProton.exe ()
O4 - HKLM..\Run: [qpppoebcytikif] C:\WINDOWS\System32\lfquklausprxwe.dll ()
 
:Commands
[emptyflash]
[emptytemp]

 

Kliknij w Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera.

 

Następnie uruchamiasz OTL ponownie, tym razem wywołujesz opcję Skanuj. Pokazujesz nowe logi z OTL.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...