Skocz do zawartości
JuniorExp

Kompletny off-top ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Temat nieaktualny, gdybym mógł to bym skasował, więc proponuję temat (mimo, że wielkim fanem piłki kopanej nie jestem):

Jak oceniacie szanse naszej reprezentacji w Eliminacjach do Euro 2016? Czy po powrocie największych gwiazd do kadry Niemiec odbudują tę potęgę z Mundialu i przejadą się po nas wszystkich jak walec? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Troszkę szkoda mi tych fanów polski co lecą na mecze z myślą o cudzie nad wisłą ,wgl fenomenem było wygranie ze szkopami  ale dali rade mi się wydaje że polska oczywiście mowa o piłce jest amatorem i nie warto wnikać w ten sport . Radzę skupić się na siatkówce piłce ręcznej bo w nich jest polska siła.  a co do 2016 o polsce można pomarzyć :D będą znowu wspominali mistrzostwa świata z 73  czy tam 5 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że mamy szansę powalczyć na Euro 2016. Jak narazie jest całkiem nieźle, choć poziom z ubiegłego roku już trochę spadł.

Jestem dobrej nadzieji i myślę, że przynajmniej przejdziemy eliminacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Wszystko zapowiada się względnie dobrze. Żeby jeszcze tylko więcej piłkarzy było na poziomie Lewego, to już moglibyśmy o czymś więcej pomarzyć. 

pożyczki na 30 dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak jest nieźle, przykładem może być Szwecja gdzie mieli swego czasu praktycznie tylko Ibrę, który ciągnął grę do przodu. My mamy Lewandowskiego, Krychowiaka, Milika + kilku równie przydatnych, myślę że będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi