Skocz do zawartości

Znikający dysk twardy


Arctus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z dyskiem twardym. Otóż posiadam dwa te same modele dysków, zakupione pod RAID w którym działały. Jednakże potrzebowałem trochę więcej miejsca a przy okazji odświeżenia kompa usunąłem RAID, wgrałem od nowa windowsa.... i tu zaczyna się problem. Otóż przy pierwszym uruchomieniu dysku PC ładnie go widzi. Jednakże już przy restarcie nie. Trzeba wyłączyć komputer i uruchomić ponownie, żeby był widoczny...... ale wtedy przechodzi na tryb pracy "offline".... i za nic nie chce przejść na online. Nie wiem już co mam robić. Próbowałem zmieniać porty pod którymi miałem podłączony dysk, zamieniałem je ze sobą. Nic to nie dało. Nadal dysk jest offline, a widoczny jest tylko przy ponownym uruchomieniu komputera.

 

EDIT: Poszperałem i okazało się, że walnął dysk z serii 7200.11, także tylko wymiana mnie dotyczy. Widać odświeżenia nie wymagał system a po prostu RAID 1 chodził jak chodził bo drugi dysk odmówił współpracy. Proszę o zamknięcie a nawet i o usunięcie, bo to niepotrzebny spam.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...