Skocz do zawartości

Infekcja - System Tool


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

To mój pierwszy temat i bardzo was proszę o pomoc.

Niestety ale przydarzyła mi się przykra sytuacja, mianowicie złapałem na swoim komputerze brzydką infekcje SYSTEM TOOL, to coś

samo zainstalowało mi się w systemie, dodatkowo blokuje mi wszystkie programy, zmieniło tapetę z jakimś ostrzeżeniem.

Poczyniłem pewne kroki wg instrukcji jakie wyczytałem trochę na forach, czyli w trybie awaryjnym (bo tylko w tym nie uruchamia

się to dziadostwo) odpaliłem program OTL przeskanowałem, zrobiło mi jakieś logi, (nie wiem jak to się dokładnie nazywa bo jestem

w tych kwestiach totalnym laikiem), i mam teraz problem taki że nie wiem co mam zrobić dalej?

 

 

Mam dwa pliki .txt o nazwie OTL i Extras

 

Proszę was o szybką pomoc.

Z góry wam dziękuje.

 

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zabrakło loga z rootkit detectora więc to uzupełnij. Do wyboru narzedzie Gmer lub w razie problemów RootRepeal

 

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej następujący tekst:

 

:OTL
O2 - BHO: (D) - {FF8CFEC8-B0D7-3A31-BEEC-02115B600EFB} - Reg Error: Value error. File not found
O4 - HKU\S-1-5-21-1698760367-3557742078-3876501299-1000..\Run: []  File not found
O4 - HKU\S-1-5-21-1698760367-3557742078-3876501299-1000..\RunOnce: [dAdCc04300] C:\ProgramData\dAdCc04300\dAdCc04300.exe ()
 
:Files
C:\ProgramData\dAdCc04300
C:\Users\Bartek\Desktop\System Tool 2011.lnk
C:\Users\Bartek\AppData\Local\Temp*.html
 
:Commands
[emptyflash]
[emptytemp]

 

Kliknij w Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera.

 

Następnie uruchamiasz OTL ponownie, tym razem wywołujesz opcję Skanuj. Pokazujesz nowe logi z OTL oraz Gmer lub RootRepeal.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Zaraz to zrobie, mam nadzieje ze to wszystko pomoże.

Dziękuje za odpowiedź i proszę mnie nie opuszczać :)

 

Mam pytanie, tego loga tym programem GMER mam zrobic po wykonaniu skryptu OTL??

Bo jestem właśnie w trakcie wykonywania skanu tylko nie zrobiłem jeszcze tego skryptu.

 

Tak jak mi poradziliście wykonałem najpierw skrypt OTL, zresetowałem kompa i na szczęście (tak mi się wydaje)

POMOGŁO, zrobiłem dodatkowo skan tym drugim programem GMER. Pliki .txt zamieszczam poniżej.

 

Nie wiem jak czytać te logi, także proszę o was o POMOC.

 

Za dotychczasową pomoc serdecznie wam dziękuje, gdyby nie to nie wiem co bym zrobił. :)

OTL.Txt

logg.txt

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...