Skocz do zawartości

Opera - Skrypt "Gaszenie światła" na YouTube


Ukash

Rekomendowane odpowiedzi

Mam skrypt autofocus.user.js ,wypakowany z rozszerzenia Turn Off the Lights i sprawa z nim wygląda tak ,gdy odpalamy filmik na You Tube ,na stronce jakby gaśnie światło. To jest coś takiego :

a_jpg_300x300_q85.jpg

Problem w tym że gaszenie światła jest ustawione na automat ,a mi by pasowało żeby gaszenie nie odpalało z automatu ,tylko po kliknięci w lampkę zaznaczoną na zrzucie.

I tu moja prośba do kogoś ogarniętego w temacie o sprawdzenie ,czy da się to zrobić .Sam już próbowałem przestawiać jakieś true na false ale nic z tego mi nie wychodzi :)

Z tego co rozumiem autor nie ma nic przeciwko takim zabiegom.

A o to i skrypt

http://www11.zippyshare.com/v/54641089/file.html

Nie dało się go dać w spoiler ani kod .

Dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
// fade in on start

if ((autoFocus == 'true')&&document.getElementById("movie_player").getPlayerState() == 1 && focusOn =='true') {[

Znajdź w skrypcie powyższy fragment i zmień 1 na 0.

HTH :)

Pff... Wcześniej tego nie sprawdziłem, a to również powoduje nieoczekiwane zachowanie po skończeniu odtwarzania. Migotanie...

Edytowane przez 3oo
Odnośnik do komentarza

Też o tym pomyślałem. A nie sprawdzałem czy klawisz ESC działa. :D

Skopiuj cały fragment z sekcji // fade out on finish do sekcji // fade in on start i powinno być git, czyli... sekcja // fade in on start powinna wyglądać:

if ((autoFocus == 'true')&&document.getElementById("movie_player").getPlayerState() == 0 && focusOn =='false') {

focusOn = 'true';

$('#cn3n723cn008234m0c13mm10m809123mcm1j82jm8mjemj0unhmA0').fadeIn('slow');

}

ale głowy nie dam... ;)
Odnośnik do komentarza

Jeszcze tak na marginesie... Skoro skrypt ma wykonywać przy ładowaniu stronki (początek odtwarzania) to samo co przy zakończeniu odtwarzania to nic się chyba nie stanie jak wywali się całą sekcję // fade in on start, albo po prostu ubierze w komentarz, czyli

/*

// fade in on start

if ((autoFocus == 'true')&&document.getElementById("movie_player").getPlayerState() == 1 && focusOn =='true') {

focusOn = 'false';

$('#cn3n723cn008234m0c13mm10m809123mcm1j82jm8mjemj0unhmA0').fadeIn('slow');

}

*/

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że nie wpadłem wcześniej na to iż ikonka obok lampki dotyczy ustawień tego rozszerzenia. :lol: A wystarczyło wyczyścić pole wyboru przy Automatically obscure on video start and clear on end. :)

 

Jeśli przez kolor wyciemnienia rozumiemy to samo to zostawiłbym tą funkcjonalność a na siłę przypisał ustawianie na default tj. '#000000' czyli zmiana polegałaby z (wytłuszczony fragment) na (czerowno):

 

if(!localStorage.color)localStorage.color = '#000000';

var focusColor = localStorage.color;

var focusedColor = focusColor;

///opera.postError('color: '+localStorage.color);

if(!localStorage.color)localStorage.color = '#000000';

var focusColor = '#000000';

var focusedColor = focusColor;

///opera.postError('color: '+localStorage.color);

oraz

 

$('#focusColorPicker').click(function(){

focusedColor = document.getElementById('FocusColorResult').innerText;

document.getElementById('cn3n723cn008234m0c13mm10m809123mcm1j82jm8mjemj0unhmA0').style.background = focusedColor;

if(document.getElementById('cn3n723cn008234m0c13mm10m809123mcm1j82jm8mjemj0unhmA0').style.display == 'none')

document.getElementById('cn3n723cn008234m0c13mm10m809123mcm1j82jm8mjemj0unhmA0').style.display = '';

});

$('#focusColorPicker').click(function(){

focusedColor = document.getElementById('FocusColorResult').innerText;

document.getElementById('cn3n723cn008234m0c13mm10m809123mcm1j82jm8mjemj0unhmA0').style.background = '#000000';

if(document.getElementById('cn3n723cn008234m0c13mm10m809123mcm1j82jm8mjemj0unhmA0').style.display == 'none')

document.getElementById('cn3n723cn008234m0c13mm10m809123mcm1j82jm8mjemj0unhmA0').style.display = '';

});

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że nie wpadłem wcześniej na to iż ikonka obok lampki dotyczy ustawień tego rozszerzenia. :lol: A wystarczyło wyczyścić pole wyboru przy Automatically obscure on video start and clear on end. :)

Sorki ,ja to trochę nie ściśle opisałem w pierwszym poście .Chodzi o to żeby nikt tu żadnych zmian nie zrobił ,żeby mnie czasem nie poraziło różowe światło na dzień dobry ,jak odpalę filmik z YT ,można szybko przestawić ,ale przecież można to w ogóle zablokować :)

 

Jeśli przez kolor wyciemnienia rozumiemy to samo to zostawiłbym tą funkcjonalność a na siłę przypisał ustawianie na default tj. '#000000' czyli zmiana polegałaby z (wytłuszczony fragment) na (czerowno):

Przypisanie na default nie przynosi skutku ,zmiany można zapisać w opcjach i po restarcie przeglądarki skrypt nie odpala z default tylko z ustawionego koloru .Może dało by się ukryć button Settings ,bez kastrowania skryptu z jego funkcjonalności ?

Tak o to chodziło :thumbsup: Wyżej nie właściwą linijkę edytowałem :D

Dzięki serdeczne :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...