Skocz do zawartości

Spowolniony system, brak cd-rom


dominika

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Model hp pavilion dv 6700. niestety kości z hp nie pasujądo tego, ale przecież jest tam sporo części które są dobre i mogłabym je sprzedać, choćby matryca, na reszcie się nie znam i nie wiem co mogłabym jeszcze z niego sprzedać, nagrywarkę, obudowę...za tą kasę mogłabym kupić potrzebne mi rzeczy do tego lapka i go reanimować, dobrze myślę czy nie bardzo?

 

Dobrze myślisz. Ja bym sprzedawał w całości jako uszkodzony. Ram nie będzie pasował, bo to o wiele nowocześniejszy model.

Zobacz ile sobie cenią płytę głowną do tego modelu

http://allegro.pl/listing/listing.php?similar=1&string=plyta+glowna+hp+pavilion+dv6700+fv+krakow

 

 

a tu masz licytację uszkodzonego

http://a.gery.pl/laptop-hp-pavilion-dv6700-na-czesci-i3938570244.html

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, on jak był ostatnio rozbierany, to kolega źle go złożył i on się nie włącza. Jego też by się dało reanimować, jakbym oddała go do serwisu, ostatnio jak się zepsuł to obraz był podzielony na 6 części. Ale teraz nie ma już dysku twardego i kości pamięci są w innym lapku. Kolega powiedział mi że taśmy od włącznika są do wymiany, albo źle podpiął jak go składał, także nie wiem czemu się nie włącza.

 

Ps. a tak w ogóle to wiecie co,ja przymulona jakaś jestem, bo dopiero teraz załapałam,że ja wiatraka nie słyszę, ten lapek bardzo cichutko chodzi, wydaje mi się,że kiedyś bardziej szumiał,a teraz nic. Jak go podniosęto pod spodem nie ma żadnego nawiewu,a chyba być powinien?

Odnośnik do komentarza
teraz nie ma już dysku twardego i kości pamięci są w innym lapku.

 

Bez ramu nie odpalisz lapka.

 

Kolega powiedział mi że taśmy od włącznika są do wymiany, albo źle podpiął jak go składał, także nie wiem czemu się nie włącza.

 

No to fachowiec z niego.

 

W sumie została ci obudowa > procesor > matryca i płyta głowna z uszkodzoną grafiką. Plus jeszcze bateria i zasilacz. Próbuj sprzedać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...