Skocz do zawartości

Virtual Box a Układ Klawiszy w Laptopie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z Virtual Boxem i zainstalowaniem na nim systemu .

Potrzebny mi jest ze względu na 1 projekt . 

To przejdę od razu do rzeczy .

Plik ISO podpinam pod Emulator napędów wirtualnych i wtedy uruchamiam Instalację systemu Windows XP SP3 . 

Tylko problem w tym ,że jak muszę zaakceptować warunki instalacji (F8) to właśnie nie idzie nacisnąć ,bo pod tym klawiszem mam >>| coś takiego czyli 2 grube strzałki i 1 kreska pionowa .

Podobno trzeba wyłączyć te klawisze FX (F1 , F2 itd.) tylko ,że w Panelu Sterowania nic nie mam o Klawiaturze tylko o Języku Klawiatury .

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Plik ISO podpinam pod Emulator napędów wirtualnych i wtedy uruchamiam Instalację systemu Windows XP SP3

 

Płyte ze zintegrowanym SP3 robiłeś sam? Wg mnie nie powinno być tego fragmentu z akceptacją licencji.

Czy masz mozliwość podpiąć klawiaturę na USB?

Z ciekawości sprawdzę instalkę która nie była modyfikowana i ma akceptację licencji. Edytuję posta.

 

Właśnie jestem w trakcie instalacji Windowsa XP SP3 > bez problemu działa klawiatura > zaakceptowałem licencję F8.

 

Moim zdaniem wina leży po stronie oprogramowania od producenta lapka do klawiszy funkcyjnych. Moja wersja Virtual Box 4.2.4

Edytowane przez Belfegor
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...