Skocz do zawartości

Kłopoty z programem e-PITY


Woytek

Rekomendowane odpowiedzi

post-12638-0-73437500-1391688747_thumb.png

 

Do ubiegłego roku wysyłałem PITY za pomocą programu e-Deklaracje.

Pomimo konsultacji z biurem informatyki Min Finansów, nie udało mi się wykonać aktualizacji programu w 2013 r, wykonać i wysłać PIT .

Program przy otwieraniu katalogu formularzy informuje: "Wystąpił błąd nie można znaleźć tego pliku"

Aktualizacja Adobe AIR nie instaluje się, komunikat: "Podczas instalowania środowiska Adobe AIR wystąpił błąd. Być może administrator nie zezwolił na przeprowadzanie instalacji. Skontaktuj się z administratorem."

Wszystko było wykonane z konta administratora.

Gdzie tkwi błąd gdzie szukać rozwiązania?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie wiem jak rozwiązać ten problem. Jeżeli potrzebujesz program do rozliczania pita raz w roku to zobacz tu:http://www.ips-infor.com.pl/index.php?ml=1&mg=3

Program jest na bieżąco aktualizowany, darmowy dla użytkowników prywatnych. Można wysyłać pity online.

Dziękuję za podpowiedz. chciał bym jednak ustalić przyczyny moich problemów z e-Deklaracje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odinstalowywałem program i czyściłem rejestr. Nic to nie dało. Co ciekawsze w rejestrze nie mogę znaleźć e-Deklaracji ani Adobe AIR.. Adobe AIR nie można odinstalować przez Panel sterowania, pokazuje się ten sam błąd co przy próbie aktualizacji. Jedynym rozwiązaniem jest utworzenie fikcyjnie i załogowanie drugiego użytkownika komputera. Na tym załogowaniu można zainstalować program e-Deklaracje bez problemów-pracuje właściwie.

Nie mogę dojść przyczyny tego problemu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...