Skocz do zawartości

Niewidoczne pozycje menu start po rozwinięciu grupy


maxaga

Rekomendowane odpowiedzi

Po jakiś modyfikacjach stylów XP (nie wiem których) przy rozwijaniu menu start i grup programów jest ok natomiast nie widać pozycji w grupach pokazują się puste pozycje tak jakby tło i litery były w tym samym kolorze, po najechaniu na taką pustą pozycję pokazują się dymki od tam umieszczonych pozycji. Dodatkowo jest to powiązane z office bo również nie można rozwinąć żadnego menu z całego pakietu. Na innych profilach działa prawidłowo.

Przywrócenie kompozycji do domyślnej nie działa, w google nie mogę znaleźć rozwiązania.

Czy można to jakoś przywrócić ?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Przywrócenie kompozycji do domyślnej nie działa, w google nie mogę znaleźć rozwiązania.

 

Sprawdź czy masz uruchomione Kompozycje;

start polecenie Uruchom wpisz services.msc klik enter

 

W oknie usług odnajdź kompozycje. Ustawienia powinny być następujace:

stan usługi uruchomiono, tryb automatyczny

 

Jesli jest inaczej zmień. PPM na usługe kompozycje i dajesz uruchom i ustawiasz tryb auto.

Potem restart i sprawdzasz czy możesz zmienić na domyślne okienka Windowsa.

Odnośnik do komentarza

Nigdy się z takim przypadkiem nie spotkałem. Skoro na innych profilach działa wszystko OK to czy nie prościej będzie usunąć felerny profil założyć nowy, o ile koniecznie musi to być taka sama nazwa? Ustawienia profilu można wcześniej wyeksportować, a tymczasowo zrobić backup felernego profilu na wypadek, gdyby wcięło jakieś arcyważne pliki.

 

BTW

Mógłbyś na fotkach pokazać o co Ci chodzi (menu start, office) i zrobić przy okazji screen ustawień kompozycji (także tych zaawansowanych opcji)? :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...