Skocz do zawartości

MS Office 2010 Starter


Grisza

Rekomendowane odpowiedzi

Walka z MSO 2010 Starter trwa nadal. Po tym jak udało mi się "naprawić" problem licencji poprzez zwyczajne przestawienie uruchamiania usługi licencji na automat, narodził się (a właściwie pokazał) problem kopiowania i wklejania. Jest to po prostu niemożliwe!

 

Mogę zaznaczyć cały tekst, zarówno skrótem Ctrl+A jak i myszką i wyciąć Ctrl+X, natomiast nie mogę skopiować Ctrl+C ani wkleić (również myszką, nie ma to znaczenia, w końcu to samo polecenie). Przyciski kopiowania/ wklejania są aktywne, nie wyszarzone.

Schowek jest włączony. W innych programach bez problemu mogę kopiować, więc nie jest to problem ogólnosystemowy. Nie jest to też problem wersji Office, gdyż nie ma takiego ograniczenia (co byłoby absurdem, podstawowa funkcja).

http://pics.tinypic.pl/i/00489/ojpj4qwdib3t.jpg <-- zrzut ekranu.

 

Powoli tracę cierpliwość co do tego pakietu.

Z alternatyw próbowałem LibreOffice i niestety ma problem z importem wykresów z plików .docx, podobnie Kingsoft Office, ThinkFree Office. Masakra. Konwersja do zjadliwego formatu .doc nie ratuje sytuacji, bo wszystkie równania i wykresy są zamieniane na obiekty, przez co nie da się ich edytować.

 

Co robię źle?

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

NONIEMOGE!

 

Działa, jak również działa i drukowanie (też nie działało, bo nie dało się dodać drukarki). Jako, że program uruchamia się z wirtulanego (?) w każdym razie zabezpieczonego dysku Q, Modułu Szybkiej Instalacji Pakietu MS Office i jest tworzony tylko przy uruchamianiu programów Office'a to Comodo, a dokładniej piaskownica traktuje go jako niezaufany i blokuje właśnie opcję kopiowania i dodawania drukarki. Po testowym wyłączeniu piaskownicy działa :cheer:

Ciekawe czy po ponownym włączeniu piaskownicy problem powróci (Comodo się trochę "pouczył" reguł)?

 

EDIT: Działa po włączeniu piaskownicy. I jeszcze: mogę wprowadzać polskie znaki (mam holenderską wersję, spolszczoną)!

MS Office 0 vs 3 Ja

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...