Skocz do zawartości

Klawisz "X" skrótem klawiaturowym?


wermar2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ostatnio zauważyłem pewien bardzo dziwny fakt. Otóż, gdy mam otwarte okienko jakiegokolwiek folderu to nie mogę nigdzie wprowadzić znaku "x", ponieważ naciśnięcie tego klawisza powoduje maksymalizację okna eksplorera. Gdy wyłączę wszystkie okna folderów, zachowanie systemu wraca do normy. Wątpię, że to jest związane z systemem, ponieważ zachowanie jednego przycisku nie można nawet nazwać skrótem klawiaturowym... Jest jakaś możliwość naprawy? Z którego programu potrzebne są logi? Nie wklejam ich teraz, bo nie wiem czy będą w ogóle potrzebne.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pierwsze pytanie czy to notebook czy stacjonarny (bo na notebooku mógł by być na klawiszu X jakiś funkcyjny jeszcze przypisany).

Drugie pytanie czy napewno układ klawiatury jest ustawiony na Polski (programisty). Trzecie pytanie czy aby napewno nie ma zainstalowanego jakiegoś programu który mógłby robić takie rzeczy (np ta maksymalizacja pojawiła się zaraz po instalacji jakiegoś konkrenego programu?)

Odnośnik do komentarza

1. Komputer stacjonarny

2. Sprawdzone, na pewno polski programisty.

3. Maksymalizacja pojawiła się bez jakiegoś określonego powodu, nie instalowałem nic ostatnio.

 

Dodatkowo zauważyłem, że ten efekt pojawia się chaotycznie. Raz klawisz "x" działa, raz maksymalizuje okno. Nie potrafię ustalić w jakich warunkach przestaje spełniać swoją pierwotną rolę.

Odnośnik do komentarza

Proszę jeszcze napisać jaka to jest konkretnie klawiatura i czy możliwe jest sprawdzenie innej klawiatury na tym komputerze(gdyby na kilku klawiaturach tak się działo to wtedy problem definitywnie jest systemowy). Pytam o tą klawiaturę ponieważ sam ma Logitecha Internet Navigator SE i tak klawiatura dziwnie się zachowuje jak próbuję wpisać Ł. Kiedy wpiszę Ł musze naciskać F-Lock bo klawiatura nie zachowuje się tak jak trzeba. Dodam że dzieje się to tylko jak jest wpięta przez USB więc gdyby było to możliwe możesz też spróbować przepiąc swoją klawiaturę na inny port(USB na PS2 albo PS2 na USB).

Edytowane przez picasso
21.02.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...