Skocz do zawartości

Komputer działa bardzo wolno


bpm

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

 

Komputer nie jest taki stary i patrząc na podzespoły nic na to nie wskazuje, a zachowuje się jakby miał kilkanaście lat. Działa bardzo wolno.

 

Przeskanowałem go antywirusem, MBAM, TDSSKiller które nic nie znalazły. Usługi zbędne powyłączane, z autostartu również. Sprawdziłem dysk oraz pamięć, wszystko w porządku. Użyłem również narzędzia CHKDSK i też wszystko ok.

 

Nie wiem jak go ugryźć, czyżby winnym był Comodo Antivirus?

 

Bardzo proszę o analizę logów:

 

FRST

Addition

OTL

Extras

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Otwórz notatnik i wklej:

 

URLSearchHook: ATTENTION ==> Default URLSearchHook is missing.
S3 e4usbaw; system32\DRIVERS\e4usbaw.sys [x]
S3 EagleNT; \??\C:\WINDOWS\system32\drivers\EagleNT.sys [x]
S3 FairplayKD; \??\C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\MTA San Andreas All\1.3\temp\FairplayKD.sys [x]
S3 GMSIPCI; \??\F:\INSTALL\GMSIPCI.SYS [x]
S2 IKANLOADER2; System32\Drivers\e4ldr.sys [x]
S3 MSICPL; \??\F:\install4\MSICPL.sys [x]
S3 NTACCESS; \??\F:\NTACCESS.sys [x]
S3 PCAMPR5; \??\C:\WINDOWS\system32\PCAMPR5.SYS [x]
S3 SetupNTGLM7X; \??\F:\NTGLM7X.sys [x]
S4 sptd; System32\Drivers\sptd.sys [x]

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix.

 

Pobierz: TFC Temp File Cleaner by Oldtimer: "Dział pomocy doraźnej"-->"Dezynfekcja kroki finalizujące temat"-->"Czyszczenie lokalizacji tymczasowych" Naciśnij "start" i rozpocznie się usuwanie plików tymczasowych.

 

Odinstaluj: Google Toolbar.

W logach pokazane są problemy z Winamp i Skype. Może odinstaluj je i po resecie komputera zainstaluj.

 

Zaktualizuj Java do wersji 7u45, Adobe Reader do wersji 11 ( pobierasz instalator nowej wersji AR 11 - starą wersję odinstaluj )

 

Google Chrome: zresetuj  wtyczeki. W pasku adresów wpisz chrome://plugins i ENTER. Na liście wtyczek wybierz dowolną i kliknij Wyłącz. Następnie wtyczkę ponownie włącz.

 

Firefox reset wtyczek: kliknij pomarańczowy napis "Firefox"-->"Pomoc"-->"Informacje dla pomocy technicznej'-->"Resetuj program Firefox"

 

Uruchom jako administrator "Wiersz poleceń" i wpisz: netsh winsock reset   i reset komputera.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...