Skocz do zawartości

Co się stało z moim komputerem ?


Kafarek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem dużo napisane ale jeśli się znasz na problemach komputerowych proszę przeczytaj i poświęć chwile . 

 

Witam od jakiegoś czasu mój komputer działa nie samowicie wolno , przy każdy włączeniu komputera gdy się loguje na konto i po jakiś 2 minutach wszytko się pokazuje wyskakuje błąd który nie wiem czy jest ważny zawsze naciskam ok bo nie mam wyjścia , miałem również jakieś aktualizacje bo wyskoczył jakiś komunikat niestety nie można było zaktualizować (jakiś kolejny błąd) to było chyba sprawdzanie poprawności "czegośtam"  , z wielkim trudem ale użyłem programu ccleaner i wyczyściłem z śmieci komputer , również używałem isafe oraz AntyVirusa zeskanowałem cały komputer niestety dalej wszystko działa bardzo wolno gdy włączam po jakiś 6 kliknięciach jakikolwiek folder na komputerze np. z pulpitu to na tym pasku na dole pokazuje się powoli i zacinając się ten folder gdy już się cały pokaże potem gdy na niego kliknę oczywiście ładuje się pokazanie co jest w folderze  , komputer działa makabrycznie wolno gdy na przykład chcę rozmawiać z kimś na skype i do mnie zadzwoni bądź napisze ja to usłyszę odrazu a zanim się pokaże na pasku mija może minuta , gdy odbiorę muzyka nadal jest oraz obrazek odbierz ale nie można już na niego kliknąć i ta osoba co ze mną chce rozmawiać nie może ponieważ ja ciągle słyszę dźwięk muzyki dzwonienia ... zauważyłem również że wszystkie foldery z pulpitu mi znikają i wtedy muszę zrestartować komputer , gdy klikam start i czasem się włącza i pokazuje to nawet jak klikam wyłącz komputer po kilka razy to nic się nie dzieje i niestety muszę wyłączać poprzez przytrzymanie dolnego guziku komputera , wracając do pulpitu to jest istny koszmar teraz gdy to piszę mam pusty pulpit , na szczęście miałem włączoną przeglądarkę i w końcu to piszę gdy klikam prawym na pulpicie właściwości , wyskakuje błąd , pisze że brakuje pamięci by to otworzyć zamknij jeden lub więcej programów . Nie mogę wyłączać mojego komputera w normalny sposób co już wspomniałem wcześniej , rozpisałem się dużo a nawet nie powiedziałem połowy tych problemów mam nadzieje że ktoś wie co się dzieje z moim komputerem i mi pomoże naprawić to , prosiłbym o pisanie prostym językiem ponieważ nie jestem znawcą komputerowym i nie znam się za dobrze , gdyby ktoś potrzebował więcej informacji to napiszcie pod tematem co mam jeszcze powiedzieć , proszę nie pisać na pw bo dopiero co się zarejestrowałem na tym forum i jeszcze go nie ogarniam za bardzo . :)  Bardzo proszę o pomoc . 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Masz masakrycznie zaśmiecony system adware. Odinstaluj z panelu programów te śmieci

 

Delta Chrome Toolbar
AVG Security Toolbar
BrowseToSave
McAfee SiteAdvisor
Ask Toolbar
Tuto_4pc

 

 

2. Pobierz AdwCleaner. Wykonaj nim skan i zastosuj opcję Usuń. Przegladarki mają być zamknięte podczas usuwania.

http://general-changelog-team.fr/outils/289-adwcleaner

Odnośnik do komentarza

Ja kliknąłem Scan później Clean i musiałem zrestartować komputer po zrestartowaniu wyśtwieliło mi się to : http://speedy.sh/nEh2B/AdwCleaner-S0.txt

 

Oraz tu masz screeny z tego co mi wyskoczyło z tego programu jak czyściłem : http://scr.hu/1r5c/gmhcq       I  to      http://scr.hu/1r5c/yx4io

 

Czy wszystko zrobiłem poprawnie ?? o to chodziło ??

 

Jeżeli tak to mam jeszcze jedno 2 pytania 1 to zawsze jak włączam komputer to zanim mi się pokaże pulpit i wszystkie foldery itd to mija pare minut i to jest uciążliwe czy można coś z tym zrobić ? i drugie pytanie  mam skype i na tym skype wszystko działa po za moją kamerką internetowa gdy dużo razy klikam czasem się włączy i działa również ten problem jest na stronach gdzie można używać kamerki .  

Odnośnik do komentarza

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje sknowania/skrypt wklej:

 

:OTL
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\system32\drivers\EagleXNt.sys -- (EagleXNt)
O4 - HKLM..\Run: [] File not found
O4 - HKCU..\Run: [Clownfish] File not found
O3 - HKLM\..\Toolbar: (no name) - {0EBBBE48-BAD4-4B4C-8E5A-516ABECAE064} - No CLSID value found.
O3 - HKLM\..\Toolbar: (no name) - {82E1477C-B154-48D3-9891-33D83C26BCD3} - No CLSID value found.
O3 - HKLM\..\Toolbar: (no name) - {95B7759C-8C7F-4BF1-B163-73684A933233} - No CLSID value found.
O3 - HKLM\..\Toolbar: (no name) - {A13C2648-91D4-4bf3-BC6D-0079707C4389} - No CLSID value found.
O3 - HKLM\..\Toolbar: (no name) - {D4027C7F-154A-4066-A1AD-4243D8127440} - No CLSID value found.
O4 - HKLM..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k File not found
O4 - HKLM..\Run: [tuto4pc_pl_16] "C:\Program Files\tuto4pc_pl_16\tuto4pc_pl_16.exe" File not found

:Commands
[emptytemp]

 

 

Kliknij w Wykonaj skrypt.

 

 

 

 

OTL poprosi o restart > zatwierdź OK.

 

 

2. Uruchom AdwCleaner i Kliknij Odinstaluj. (Uninstall)

 

 

Jeżeli tak to mam jeszcze jedno 2 pytania 1 to zawsze jak włączam komputer to zanim mi się pokaże pulpit i wszystkie foldery itd to mija pare minut i to jest uciążliwe czy można coś z tym zrobić ? i drugie pytanie  mam skype i na tym skype wszystko działa po za moją kamerką internetowa gdy dużo razy klikam czasem się włączy i działa również ten problem jest na stronach gdzie można używać kamerki .

 

Możliwe że problem długiego wczytywania pulpitu spowodowany jest przez antywirusa. Należałoby go testowo odinstalować.

Jeśli chodzi o kamerkę mam za mało danych. Jaka kamera (model nazwa). Jaka jest specyfikacja komputera?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...