Skocz do zawartości

Problem z programem oraz grą


kubawoj12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Piszę z prośbą o pomoc w grze Medal of Honor Warfighter. Chodzi mi o to że chyba nie mam najnowszej wersji biblioteki directx3d przez co jak gram często wyskakuje mi okienko w którym pisze "DirectX Error" po czym gra wyłącza się . Druga sprawa taka ,że gra co jakiś czas się zacina , sądze że to coś z ustawieniami gry. Jeżeli zna się ktoś na antyaliasingu lub filtrowaniu anizotropowym byłbym wdzięczny za pomoc. Parametry mojego komputera to : Procesor Pentium®Dual-Core 2.60 GHz, niedawno zakupiona karta graficzna specjalnie pod tą grę : Radeon HD 7770 , Pamięć RAM: 3 GB . Prosiłbym o pomoc ponieważ wydałem dużo kasy na zakup karty graficznej a nie w pełni cieszę się z komfortowej rozrywki ;/ Pozdrawiam. Jeżeli ktoś wie skąd wziąść najnowsze sterowniki do gry też byłbym wdzięczny.

 

Tutaj daję ss'y z gry : http://i.imgur.com/QolCviR.jpg , http://i.imgur.com/ofAG97d.jpg

 

Błąd który wyskakuje podczas gry : http://i.imgur.com/7Hwk7pS.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Znalazłem taki tekst TUTAJ

 

======== Brak Pamięci / Out of Memory Error ========

 

Error DirectX powiedział:

DirectX function “device->CreateTexture2D(&texDesc, desc.subResourceCount != 0 ?reinterpret_cast(desc.subResourcedata) :0, &texture->_texture2d)* failed with E_OUTOFMEMORY: Ran out of memory.

 

Problem ten spotyka najczęściej użytkowników ze starszymi komputerami lub tych którzy mają niski poziom pamięci wirtualnej.

 

Zaleca się OBNIŻENIE jakości grafiki w grze oraz zmniejszyć rozdzielczość w której wyświetlany jest Meda of Honor Warfighter

Odnośnik do komentarza

Dlatego pytam, ponieważ Windows 7 intuicyjnie wyłącza plik stronicowania na dysku SSD.

Plik stronicowania = pamięć wirtualna, której obecnie Twój system pewnie nie posiada i z tego powodu te problemy z grą / programem.

 

Jeśli jest w komputerze jeszcze jeden normalny dysk HDD to na nim należy ustawić plik stronicowania.

Jeśli masz ten dodatkowy HDD daj znać, ustawimy plik stronicowania na nim  :)

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie, jak się więc okazuje z obrazka który podałeś nie posiadasz dysku twardego SSD.

Masz normalny dysk S-ATA firmy Seagate.

 

Wydaje mi się, że problem z brakującym plikiem wymiany ( z powodu SSD) w takim przypadku odpada.

Przyczyną zwieszek może być źle ustawiony lub wyłączony plik wymiany na dysku S-ATA.

 

Jak ustawić plik wymiany możesz przeczytać choćby TUTAJ - takich poradników w internecie jest sporo i jedne zaprzeczają drugim.

Podstawą jest by pliku wymiany nie wyłączać pomimo faktu iż posiada się sporo pamięci operacyjnej, niektóre programy potrzebują pamięć wirtualną i basta

Plik wymiany ustawić najlepiej na innym dysku o ile ma się taką możliwość, przyspiesza to pracę komputera przy niektórych programach.

Odnośnik do komentarza

Nie masz go strącać cokolwiek to znaczy, lecz sprawdzić czy w ogóle istnieje, jeśli nie istnieje to podjąć pewne działania by go ustawić.

Posiadasz 3GB pamięci operacyjnej, plik wymiany ustawiłbym na sztywno w Twoim przypadku na min. 4,5GB i max. 4,5GB więcej raczej nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Prosta sprawa, dołóż do sprzętu jakieś 2000Pln to pograsz.

Lub jeszcze lepiej kup od razu sprzęt, który podoła tej grze. Ponieważ to co pisze producent przy polecanej konfiguracji z reguły jest już za mało.

Jeśli jesteś fanem gier które płynnie działają i robią graczom radość to niestety, ale będziesz musiał się przesiąść na konsole bo tylko na nich można dobrze się bawić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...