Skocz do zawartości

Bardzo dziwny problem - Komp + Karta tv winfast tv 2000 xp expert


ziomus1233454

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

mam bardzo dziwny problem a mianowicie jak odpalam Winfastpvr2 lub winfastpvr 1 to mam glos kanalu ale nie mam obrazu ( obraz to czerń ) ;x

 

A więc wszystko zaczęło się tak:

Kupiłem sobie Dysk 1 TB - Samsunga

ok montuje itp .. włączam kompa jest wszystko ok.. nagle zauważyłem że jeszcze jednego dysku zapomniałem podłączyć no to komp OFF i podłączyłem i nagle w tamtym momencie włączam kompa

a tu o dziwo Zamiast napisu w czerwonym tle COMPAQ mam napis HP i all dziwnie w biosie ! biosu nie wgrywałem nowego ani nic więc nie wiem co się stało .. pomyślałem że to przypadek to odłączyłem dysk itp i DALEJ JEST HP i gdzie się podział COMPAQ ( wiem że HP I compaq to to samo ale dziwne to co się stało ! ) ???

A w biosie najdziwniejszą zmiana jest to że wcześniej do wejścia na opcje było F2 A teraz F1 :(

Ale to najmniejszy problem

Głównym problemem jest to że :

 

Jakimś cudem Manager Realteka wykrywa mi że niby mam 3 wejścia na przednim panelu jak ja mam TYLKO 2 !

Screen:

http://img408.imageshack.us/img408/6418/problemo.jpg

 

Wcześniej wykrywał normalnie 2 a teraz coś nie tak ;/

przed tym dziwactwem z biosem itp KARTA DZIAŁAŁA PRAWIDŁOWO !!

 

Moja płyta to : http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?lc=en&dlc=en&cc=us&docname=c00910113#N1167

 

Fakt że za tydzień wymieniam sprzęciora (na CORE i5 2.6 x4 podkręcone do około 3.8 + płyta główna gigabyte nie pamietam modelu ;/ + 4 gb DDR3 + mój GTX 460 którego mam ) itp ale przez ten tydzień potrzebuje TV ;x

 

Proszę o pomoc..

 

Jak gdzieś znajdę foto jak kiedyś bios wyglądał to wrzucę \

 

 

 

PROSZĘ O POMOC BO NIE WIEM JUŻ CO Z TYM ZROBIĆ :(

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...