Skocz do zawartości

Problem z logowaniem do systemu "lokalne zasady tego systemu nie pozwalaja na logowanie interakcyjne"


jaymz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z gory przepraszam za brak Polskich znakow, ale pisze z plyty Kaspersky Rescue Disk.

Mam problem z zalogowaniem sie na konto uzytkownika oraz administratora takze w trybie awaryjnym, otrzymuje komunikat "lokalne zasady tego systemu nie pozwalaja na logowanie interakcyjne".

Moj system to Windows XP Home SP3. Wystapil blue screen podczas ogladania filmu nie pamietam kodu bledu, komputer mam ustawiony na automatyczne logowanie po restarcie komputer zada hasla nie wiem czy to wynik bledu czy wlamania. Haslo skasowalem poleceniem CHNTPW, niestety dalej nie moge sie zalogowac bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tak uruchiamialem komputer przez opcje "ostatnia dobra znana konfiguracja" takze nie moge sie zalogowac ten sam komunikat. Sprawdzilem jeszcze raz i tym razem nie ma ekranu logowania, po logo Windows jest czarny ekran i kursor rowniez w trybie awaryjnym. Moze trzeba zdefragmentowac pliki na dysku mam PerfectDisk i Pagedefrag, czy jest mozliwosc ze poprzez modyfikacje rejestru uruchomie program przed zaladowaniem systemu i zdefragmentuje pliki.

Odnośnik do komentarza

Jak uruchomic ten fix z plyty Kaspersky Rescue Disk?.

Reczne rozwiazanie odpada trzeba miec dostep do komputera (byc zalogowanym) a ja nie moge sie zalogowac, ani na moje konto (jestem administratorem) lub administratora w trybie awaryjnym.

Czy Windows przechowuje w rejestrze uprawnienia uzytkownikow?. Dziekuje za chec pomocy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...