Skocz do zawartości

Śmieci, wirusy, 100 % zużycia procesora


Fleeri

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym abyście sprawdzili logi z komputera mojego kolegi. Nie używa antywirusa ponieważ zużywa mu on 100% CPU i większość programów tak robi jeśli się to poprawi to zainstaluje. Co jakiś czas przy zużyciu 100% CPU resetuje mu się komputer i robi się BSOD. Minidumpów niestety nie mam ponieważ nie byłem u kolegi a on tego sam nie zrobi jedynie logi wrzucę reszta może jutro.

OTL.Txt

Extras.Txt

niestety GMER nie dało się zrobić ponieważ zużycie CPU było 100% i komputer się zaciął.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
niestety GMER nie dało się zrobić ponieważ zużycie CPU było 100% i komputer się zaciął.

 

Próbowałeś RootRepeal z tego samego linka? To jest alternatywa na Gmera.

 

Ja myślę, że to jednak nie jest wina infekcji bo w OTL nic nie widać niepokojącego. Natomiast system jest w tragicznym stanie zabezpieczenia i bez żadnego Service Packa, a do XP są już przecież trzy wydania:

 

Windows XP Professional Edition  (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation

Internet Explorer (Version = 6.0.2600.0000)

Załatanie Windows może załatwić wiele problemów więc od tego bym zaczął. SP1 niestety już dawno nie ma na stronach Microsoftu i podam link alternatywny, zaś do SP3 podam link oryginalny.

 

Montuj kolejno - Service Pack 1 / Service Pack 3 / Internet Explorer 8

 

Kolejnym krokiem jest użycie narzędzia Windows Worms Doors Cleaner w celu zamknięcia robaczywych portów.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...