Skocz do zawartości

Blue screen po właczeniu komputera


SnoopG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewien problem. Odpalam sobie laptopa a tu nagle wywaliło blue screen. Pulpit się załadował podziałał chwile i chlast.
Taki komunikat pokazuje : 0x0000008E (0xC00000005, 0x80637FED, 0xB99C799C[tutaj numery nie są stałe czasami pojawia się również 0xB771399C], 0x00000000)

Sprawdziłem pliki dmp : [pokazywarka.pl/mr9srp-2/]
Nie znam się na tym wybitnie więc może ktoś bardziej obeznany rzucił by na to okiem.
Próbowałem już : Przywracać system,odznacz wszystkie pozycje w zakładce uruchamianie i usługi

Plus taki że tryb awaryjny działa. Mógłby ktoś poratować ? nie ukrywam że bym się cieszył

Mam windows XP SP3

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dzisiaj :)

Robiłem MemTestem 4.0 - niestety memtest86 + nie udało mi się znaleść wersje działającej z poziomu windowsa, mimo że wszystko zrobiłem jak trzeba nie odpalał się przy włączaniu(mowa o pendrivie).W biose nie udało mi się znaleść opcji która by za to odpowiadała

w kązdym razie memtest nie pokazał żadnych errorów a doszedł do zalecanych 300%

 biosie wykonałem Primary hard disc self test i memory test i również nic nie wykryło. W senie nie pokazało informacji o żadnym błedzie

 

Jakieś inne sugestie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...