Skocz do zawartości

Samoczynne wyłączanie się monitora


endriu12

Rekomendowane odpowiedzi

Mój monitor samsung synmaster940b potrafi podczas korzystania z ubuntu sam z siebie się wyłączyć- na chwilę robi się cały czarny, potem pojawia się napis analog/digital, a dioda na monitorze informująca o zasilaniu miga. Po resecie monitor działa normanlnie, aż do następnego "wyłączenia się". Dodam, że sam komputer("skrzynka" )działa normalnie-muzyka z głośników dalej leci itp.

sprzęt:monitor samsung synmaster940b

-płyta asrocnk n68s ucc

-procesor athlon 64x3 4200+

-karta graficzna geforce 210

-dysk Seagate Barracuda 320GB ST3320620AS .

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Mój monitor samsung synmaster940b potrafi podczas korzystania z ubuntu sam z siebie się wyłączyć- na chwilę robi się cały czarny, potem pojawia się napis analog/digital, a dioda na monitorze informująca o zasilaniu miga. Po resecie monitor działa normanlnie, aż do następnego "wyłączenia się". Dodam, że sam komputer("skrzynka" )działa normalnie-muzyka z głośników dalej leci itp.

Ale na tym forum nie ma działu Linux.

Odnośnik do komentarza

A często ci się wyłączał? Mój robi to zazwyczajz od wielkiego dzwonu, pamiętam chyba tylko 1 taką sytuacja, że kilka razy pod rząd mi się wyłączył i 2 że wyłączył się a restarty nie działały i kilka dni byłem bez kompa. Rozumiem, że problem masz, teraz, a nie kiedys i go rozwiazałeś? Jeśli tak, a uda ci sie go naprawic to prosiłbym o info.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...