Skocz do zawartości

vista zamula nadal/ format ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od tamtej pory zamiast lepiej, to z systemem coraz gorzej. Pierw strasznie wolno działała przeglądarka a później przeszło to na cały system. często podczas uruchamiania zamiast pojawić się pulpit pojawiał się czarny ekran gdzie tylko kursorem można było sterować. Zawieszania zdarzają się notorycznie, gdzie tylko pomaga wyłączenie laptopa. zawieszenia następuje spontanicznie i w różnych okazjach. Nadal nie jest rozwiązany problem z wyskakującym komunikatem CLSched. Używam adwcleaner co 2 dni. przesyłam logi z otl'a. Najchętniej zrobiłbym formata ale za dużo jest rzeczy związanych z nim. trzeba skopiować pliki znajduące się na dysku systemowym, odinstalować programy, no i po wgraniu czystego systemu zacząć wszystko instalować od nowa :/. Dodam, też że zakupiłem laptopa z oryginalnym systemem ale bez płytki instalacyjnej. Nigdy nie korzystałem z dysku D RECOVERY i nie wiem jak się za to zabrać. Proszę o pomoc i sugestie. pozdr

Dodam, że zdarza się pisząc tekst w mailu lub na forum, to pojawią się z opóźnieniem.

 

HP Pavilion dv5 1060ew

 

Co do zawieszania to: firefox długo wczytuje stronę po czym wyskakuje brak odpowiedzi, klikając na menu start to pojawia się i nie można nic w nim kliknać, po kliknięciu na pulpit menu start nie znika(zawiecha), kombinacja ctrl+alt+del nie działa, za to kursorem można cały czas latać po pulpicie. tylko reset pomaga. zawiecha następuje spontanicznie, nigdy nie wiadomo kiedy.

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...