Skocz do zawartości

Błędy biblioteki urlmon.dll


vipol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

wydaje mi się, że mam podobny problem, tylko że jak korzystam z XP prof SP3.

Osobiście nie korzystam z IE, ale wyskakują mi błędy programów które prawdopodobnie z niego korzystają:

"Podręczne okno aplikacji: dlgBrowserWin: wswatch.exe - Nie znaleziono porządkowej : Nie znaleziono porządkowej 459 w bibliotece dołączanej dynamicznie urlmon.dll. "

"Podręczne okno aplikacji: googletalk.exe - Nie znaleziono porządkowej : Nie znaleziono porządkowej 459 w bibliotece dołączanej dynamicznie urlmon.dll."

"Podręczne okno aplikacji: WebSite-Watcher Add On: wswie.exe - Nie znaleziono porządkowej : Nie znaleziono porządkowej 459 w bibliotece dołączanej dynamicznie urlmon.dll."

Źródłem błędów jest Application Popup

Przy każdorazowej próbie uruchomienia IE wyskakuje monit żeby pobrać plik klit_startnow_com.htm, ale przeglądarka dalej nie działa.

 

Nie wymieniałem pliku urlmon.dll, ponieważ nie był on modyfikowany od instalowania systemu, mshtml.dll był modyfikowany 6 stycznia br. ale po próbie podmianki go plikiem z płyty instalacyjnej tuż po odświeżeniu wraca stary, modyfikowany plik.

Opcje internetowe w panelu sterowania nie działają.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...