Skocz do zawartości

Outlook 2003 i 2007 - Wyłączenie od razu po włączeniu


Mirek

Rekomendowane odpowiedzi

Problem objawia się tym iż po włączeniu outlooka od razu wyłącza sie nie pokazując żadnych błędów. Możliwe jest uruchomienie programu tylko w trybie awaryjnym czyli klawisz Ctrl ale to nie jest rozwiązanie. To co do chwili obecnej zrobiłem i nie przyniosło rezultatów to:

- stworzenie nowego profilu

- założenie nowego pliku *.pst

- skanowanie pliku *.pst

- skanowanie programem antywirusowym (różnymi 0 wykrytej infekcji)

 

Może ktoś miał podobny problem jeżeli tak to proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Problem objawia się tym iż po włączeniu outlooka od razu wyłącza sie nie pokazując żadnych błędów.

Chodzi Ci tylko o to, że nie ma żadnych komunikatów błędów w postaci okienek na ekranie czy sprawdzałeś też systemowy (i/lub MS Office) dziennik zdarzeń (PPM na ikonce Mój komputer > Zarządzaj) bądź "error log" outlooka - o ile coś takiego wogóle wykonuje (nigdy nie używałem outlooka, więc nie wiem). Kiedyś natknąłem się na podobny temat na forum outlook.pl, ale nie doczytałem jak się skończyło... :)

Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci tylko o to, że nie ma żadnych komunikatów błędów w postaci okienek na ekranie czy sprawdzałeś też systemowy (i/lub MS Office) dziennik zdarzeń (PPM na ikonce Mój komputer > Zarządzaj) bądź "error log" outlooka - o ile coś takiego wogóle wykonuje (nigdy nie używałem outlooka, więc nie wiem). Kiedyś natknąłem się na podobny temat na forum outlook.pl, ale nie doczytałem jak się skończyło... :)

 

Podglądy zdarzeń zamieściłem w załącznikach tylko jest problem że nie potrafię ich zweryfikować wiem że odnoszą się do outlooka ale co dalej. Co do postu na outlook.pl to go widziałem ale nikt do końca nie opisał jak dany problem zlikwidować. Z tego co zauważyłem to występuje tylko w outlook 2007 do tej pory nie tak jak pisałem w temacie.

 

podgldzdarze1.th.jpg podgldzdarze2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...