Skocz do zawartości

Laptop wyłącza się przy poruszaniu klapą


assia0001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegoś czasu mój laptop sam przechodzi w tryb uśpienia. Jakis czas temu (całkiem dawno) przez przypadek coś się na niego wylało ale po odwróceniu i odstawieniu na kilka godzin działał normalnie. Kilka dni temu zauważyłam, że wyłącza się on tylko przy poruszaniu klapą laptopa. Czy to jest ze sobą powiązane? Czytałam, że może tu pomóc oddanie laptopa do serwisu do oczyszczenia. Czy to prawda? Jeśli tak, to jaka jest tego cena..? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

kliknij ppm na ikonę baterii na pasku i wybierz Opcje zasilania. Pewnie masz ustawiony Tryb zrównoważony, kliknij na zmień ustawienia planu

Jescze po lewj jest opcja Wybierz skutek zamknięcia pokrywy, tam możesz sprawdzić co jest zaznaczone i dokonać zmian.

przy opcji Przełącz komputer w tryb uśpienia zaznacz Nigdy. Opcja dotyczy pracy na baterii i zasilaczu. Możesz zaznaczyć obie lub najczęściej używaną. Zapisz zmiany restart i sprawdź

Odnośnik do komentarza
Teraz dla sprawdzenia przymknęłam duzo ale nie do końca i otworzyłam .I własnie przy otworzeniu się wyłącza, przed kątek 90 stopni

 

powtórz to jeszcze raz, tylko teraz zamknij klapę całkiem i czekaj na wyłączenie lapka.

 

Potem otwórz klape i uruchom system. Jak bedzie już pulpit, zacznij zamykać, lub otwierać i sprawdź w jakim położeniu nastąpi wyłączenie systemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...