Skocz do zawartości

Departament cyberprzestępczości + błąd RunDLL


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

 

Wczoraj wyświetlił mi się "policyjny" wirus. Odinstalowałam więc Avirę, zainstalowałam Kaspersky`ego, przeskanowałam dysk. Niczego nie wykryło. W ramach porządków na dysku użyłam Advanced SystemCare oraz AuslogicsBoostSpeed.

 

Dzisiaj natomiast, po włączeniu systemu, pokazuje się błąd RunDLL: "Wystąpił błąd podczas ładowania: C:\Users\A\AppData\Local\Temp\wgsdsgdgdsgsd.exe"

 

Korzystam z 32-bitowego Windows Vista Home Basic.

 

Podmieniam raporty, gdyż dopiero po wykonaniu pierwszego przeczytałam, iż należy odinstalować oprogramowanie emulujące napędy (które udało mi się odinstalować tylko w dwóch krokach; trzeciego wykonać nie mogłam, ponieważ metody dla kluczy bez uprawnień były nieskuteczne - ciągle pojawiał się "Błąd przy usuwaniu klucza", RegASSASSIN pokazał, że jest to klucz typu NULL, a oba narzędzia do usuwania klucza typu NULL otwierają się na sekundę i zaraz zamykają).

 

Proszę o pomoc w uporaniu się z tymi defektami.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Agata

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej następujący tekst:

 

:OTL
SRV - File not found [On_Demand | Stopped] --  -- (MozillaMaintenance)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] --  -- (VMC302)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- System32\Drivers\usbaapl.sys -- (USBAAPL)
DRV - File not found [Kernel | Disabled | Stopped] -- C:\Windows\System32\Drivers\sptd.sys -- (sptd)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] --  -- (dgderdrv)
IE - HKCU\..\SearchScopes\{AD22EBAF-0D18-4fc7-90CC-5EA0ABBE9EB8}: "URL" = "http://www.daemon-search.com/search?q={searchTerms}"
 
:Files
C:\ProgramData\lsass.exe
C:\ProgramData\dsgsdgdsgdsgw.pad
C:\Users\A\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\ctfmon.lnk
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Kliknij w Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera.

 

Uruchamiasz OTL ponownie, tym razem wywołujesz opcję Skanuj. Pokazujesz nowy log z OTL (bez extras)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...