Skocz do zawartości

Nowy komputer i jego ocena


DawidDawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Dostałem tydzień temu komputer od pracodawcy. Jako iż się nie znam na komputerach proszę o odpowiedź na poniższe pytania ;)

 

1. W programie CPU-Z przy Bus Speed (rated fsb nieaktyywne) pisze ~99,77MHz to dużo czy mało ?

2. Da się jakoś w biosie ustawić aby wiecej z sprzętu wyciągnąć nie podkręcając nic ? Chodzi mi o ustawienie jakiś specjalnych opcji w biosie czy coś.

 

Cały raport z CPU-Z w załączniku. Byłbym wdzięczny za opinie dłuższe niż zdanie typu "komputer do du...".

DAWID-PC.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Czy my tu oczekujemy na raporty z CPU-Z ? Chyba nie. Raport do du...y.

Reszta to przyzwoity komputer z przyzwoitym CPU. Nic nie zmieniaj i nie kombinuj. 99,77 MHz to w sam raz. Poczytaj o co chodzi np. na takich i podobnych stronach http://www.komputerswiat.pl/blogi/blog-redakcyjny/2012/04/procesory-ivy-bridge-juz-w-sprzedazy-co-musisz-wiedziec.aspx , a wzmocnisz szacunek u brata i nie tylko.

Odnośnik do komentarza

Mój komputer składa się z

 

Intel Core i5 3450 (3.1GHz w turbo 3.5GHz [x4])

6GB DDR3 (2+4 Kingston) i w CPU-Z pisze ""pc3-10700 (667 MHz)""

Płyta główna msi h61m-p20 (g3) -> pisze w specyfikacji Pamięć DDR3 1066/1333 więc dlaczego moje ddr3 pracują z 667 MHz ?

Karta graficzna NVidia Gt 630

 

Na takjim sprzęcie Dirt3 aby się ciął... to jaki mcudem ludzie grają w lepszy gry na mojej karcie graficznej ,mając porównywalny sprzet ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...