Skocz do zawartości

Stały spadek FPS w grach.


Malyy

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda widziałem już na forum podobny topic jednak że przerodził się on w kłutnię niżeli w rozwiązanie problemu więc przedstawie pokrótce swój problem.

 

Mój problem wygląda następująco. Gram i FPSy potrafią spąść do kilku z 60. Taki stan utrzymuje się do restartu PC. Działa to następująco na każdej grze jaką uruchomię. Nie wiem czy to ma to związek jednak że zwróciłem uwagę że często mam tak gdy minimalizuję gre(proszę nie pisać żebym tego nie robił i rozwiąże probelm...) gdyż problem występuje nie tylko wtedy.

 

Windows XP 32

Intel Core 2 Duo 2x 2,50 E5200

GeForce 550 TI 1gb

4 GB DDR2 800 Mhz

Gigabyte EP31-DS3L s-series

Zasilacz (nowy nie ma miesiąca) 600W jednak że niezbyt renomowanej firmy

 

Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Zasilacz (nowy nie ma miesiąca) 600W jednak że niezbyt renomowanej firmy

czyli jakiej konkretnie firmy? Nie ma miesiaca? To prosze opisac dlaczego byl wymieniany i jaki byl poprzedni.

Objawy typowe przy;

- przegrzewaniu podzespolow - CPU, GPU, calosci podzespolow przy slabo wentylowanej obudowe

- kiepskiej jakosci zasilacza

- padania dysku

- misz maszu w sterownikach i calym OS-ie

 

Jak myslisz, nie nalezy zrobic testow temperatury i pomiaru napiec zasilacza w spoczynku i w stresie?

 

Dzial hardware i program HWinfo na poczatek, albo jak zwykle to bywa bedzie,

Co prawda widziałem już na forum podobny topic jednak że przerodził się on w kłutnię niżeli w rozwiązanie problemu

co bedzie.

 

Podkrecales sprzet?

Odnośnik do komentarza

Zasilacz firmy Power LC. Poprzedni był wymieniony dlatego że zostały wymienione podzespoły bazowe których jak sądzę nie był wstanie utrzymać i umarł śmiercią naturalną. Nie pamiętam jakiej był firmy jednak że był to zasilacz 450W. Jeżeli chodzi o napięcia znamionowe są w normie. W sprawie temperatur to wszystko jest w normie. Procesor przy użyciu oprogramowania OCCT na maksymalnej wydajności po 10 minutach nie przekroczył nawet 80 stopni. Sprzet nie jest podkręcany. Jedyne co w ostatnim czasie nie jest wymienione w komputerze to płyta główna, dysk i procesor. GPU też się nie przegrzewa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...