Skocz do zawartości

Instalacja sterowników dla karty Atheros AR5006EG


ecco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

To już mój drugi temat na forum i niestety znów mam problem (życie). Zrobiłem znajomemu format dysku, zainstalowałem Windows XP HE (laptop posiada naklejka z cd-keyem od spodu) i póki co znalazłem wszystkie sterowniki na stronie producenta, ale mam problem z kartą sieciową (wifi). Karta to: Atheros AR5006EG (info ze strony FS), sterowniki znalazłem na stronie Fujitsu i na stronie Atherosa, ale za każdym razem przy próbie instalacji Windows wywala przy sterowniku błąd:

"Nie można uruchomić tego urządzenia (Kod 10)"

Co jest dziwne, bo karta jest włączona (dioda od wifi świeci się na zielono).

Inna sprawa - PC Wizard 2010 pokazuje mi, że karta to Atheros AR5007, ale plik .inf przy sterownikach ze strony jest chyba zwalony, bo przy dodawaniu nowego sprzętu, gdy wybieram ten plik, to Windows nie wyświetla żadnych modeli :/

Mam nadzieję, że nie zamieszałem za bardzo :) Z góry dzięki za pomoc/rady.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dobra, problem rozwiązany :) Zapomniałem o podstawowej zasadzie instalowania karty sieciowej: najpierw zainstaluj wszystkie inne niezainstalowane sprzęty, które widzisz w Menedżerze Urządzeń... "Karta ethernet" z żółtą ikonką okazała się być właśnie tą nieszczęsną kartą Atheros AR5006EG.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...