Skocz do zawartości

Problem rjlb.dll


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zacznę od tego, że przeczytałem kilka tematów związanych z tym problemem i widzę że to sprawa indywidualna więc zwracam się do was o pomoc. Z tego co wyczytałem i u mnie pewno też tak było wzięło się to z jakiś paczek tibi lub botów, wszystko wywaliłem (tak mi się wydaje).

 

Problem z uruchomieniem aplikacji z błędem braku pliku rjlb.dll.

 

Posiadam win7 64 bit.

 

Zrobiłem już:

 

1. Start > w polu szukania wpisz cmd > z prawokliku Uruchom jako Administrator i wklej komendę:

 

sfc /scanfile=C:\Windows\SysWOW64\ws2_32.dll

 

Gdy się ukończy, zresetuj system.

 

2. Programy 32-bitowe powinny już się uruchamiać, toteż wygeneruj do oceny logi z OTL.

 

Dołączam logi. Czekam na pomoc.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Problem sam rozwiązałeś więc nie ma tutaj nic do roboty. Logi są czyste. Tylko są odpadki po sponsoringach więc uruchom AdwCleaner z opcji Delete, raportu nie musisz pokazywać.

 

I te programy zaktualizuj:

 

Internet Explorer (Version = 8.0.7601.17514)

"{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F86416031FF}" = Java 6 Update 31 (64-bit)

 

Szczegóły: KLIK

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo :)

 

Mam jeszcze jedno pytanie. A mianowicie jak albo czym najlepiej sprawdzić czy coś co pobrałem z internetu i chce zainstalować lub rozpakować nie zawiera w środku niepożądanych i niebezpiecznych plików dla komputera?

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.

 

PS. Czy teraz mam pozmieniać hasła bez obaw?

Edytowane przez Piotrek23
Odnośnik do komentarza
Mam jeszcze jedno pytanie. A mianowicie jak albo czym najlepiej sprawdzić czy coś co pobrałem z internetu i chce zainstalować lub rozpakować nie zawiera w środku niepożądanych i niebezpiecznych plików dla komputera?

 

Najlepiej jakiś prosty skaner, ale idealnych programów nie ma.

 

PS. Czy teraz mam pozmieniać hasła bez obaw?

 

Jeśli chcesz to pozmieniaj.

 

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...