Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaniem YouTube


Brzeczyszczykiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nietypowy problem z YouTube, całość się prezentuje na screenie. Teraz dopiero włączyłem YouTube i już takie coś - brak miniaturek filmów, brak logo YouTube, nie ma prawie niczego. Trzeba najeżdżać myszką by się pojawiało coś.

 

System: Windows 7 Ultimate x64

Przeglądarka: Nightly 18.0a1

Na Internet Explorer wszystko się, o dziwo, poprawnie wyświetla.

 

Wyczyszczenie cache, cookies - nie pomogło.

post-5281-0-87501200-1349295494_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nightly jest na kanale release, przeinstalowane wciąż było na kanale nightly - wgrałem rozszerzenie polegające na możliwości zmiany kanału (przestawianie w about:config nic nie pomogło) i zmieniłem na release.

Flash Player 11 usunięty i wgrany od nowa. Jednak nic to wszystko nie pomogło - Google przy dłuższym korzystaniu zanika, YouTube to tragedia w tej chwili.

Aktualności pluginu ActiveX flash nie sprawdzałem - nie wiem gdzie to się robi.

Odnośnik do komentarza

Panel sterowania > Odinstaluj program. ActiveX Cię bezpośrednio nie obchodzi, szukaj Adobe Flash Player 11 Plugin i odinstaluj go. Potem wejdź na stronę wydawcy i pobierz wtyczkę dla Firefox, odznacz przy instalacji adware w postaci skanera. (Instalator po pobraniu uruchamiaj przy zamkniętej przeglądarce).

Realise to realise, zainstaluj oficjalną wersję Fx, bez nocnego kanału dystrybucji.

 

Więcej o wtyczkach:

 

https://www.mozilla....pl/plugincheck/ (Aktualizacja z poziomu Fx)

 

Z czystej ciekawości, nie musi być na pendrive, możesz spokojnie "zainstalować" na Pulpicie i uruchomić dobrze znaną Ci ikonę w folderze FirefoxPortable. Utworzony folder możesz kopiować gdzie i na co chcesz i zawsze uruchomić Fx. W celu pozbycia się wystarczy usunąć tylko sam folder.

Ciekawe czy ten Firefox poleci?

 

http://portableapps....le/localization

 

Jeśli się uda, to w klasycznej instalacji do resetu Preferencje, ale z uwagi na ostatnie kłopoty z OTL, nie podejmę się podania skryptu, chyba , że wykonasz ręczną modyfikację. Właściwie skan byłby pomocny, może coś siedzi w systemie, lecz na razie spróbuj uruchomić wersję Portable.

 

 

Tak jeszcze pomyślałem, miałeś zainstalowane Google Chrome ?

 

Jeśli tak, to:

 

1. Sprawdź czy nie ma folderu tej przeglądarki, a jeśli tak usuń go (SHIFT+DEL) z lokalizacji:

 

C:\Users\nazwa_Twojego_konta\AppData\Local\Google

 

2. Start > w polu Wyszukaj programy i pliki wpisz regedit > uruchom edytor rejestru i skasuj następujące klucze:

 

HKEY_CURRENT_USER\Software\Google

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Google

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Google

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...