Skocz do zawartości

Błąd przy otwieraniu pliku .doc


Uzda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Może tytuł nie jest dość precyzyjny, więc od razu do rzeczy...

 

Mam plik Word, który jest szalenie ważny. Zawiera on treść i obrazek.

 

I właśnie po dodaniu tego obrazka cała sprawa się sypnęła.

 

Plik był tworzony w Office 2003. Po zapisaniu i próbie otwarcia na drugi dzień pojawił się komunikat o potrzebie przekonwertowania pliku. Postąpiłem zgodnie z poleceniami. Zainstalowałem konwerter (Word sam go sobie pobrał ze strony MS). Niby wszystko zrobił, ale po zakończeniu instalacji plik się nie otworzył.

Próbowałem go otworzyć za pomocą Word 2007, Word 2010 bez skutku. Cały czas wyskakuje od razu stronka z kodowaniem Windowsa i jaki sposób bym nie wybrał to zawsze końcowym efektem są dwa wiersze "szlaczków".

Open Office zgłasza błąd, że nie może rozpoznać pliku.

Konwertery typu "doc to docx" itp. nawet nie chcą przyjąć pliku do konwersji.Próbowałem jeszcze naprawić plik za pomocą WordRepair, ale ze skutkiem takim samym jak wcześniej (nie wczytuje pliku do naprawy).

 

Proszę o pomoc. Być może ktoś zna lub ma program do naprawy, który okaże się skuteczny. A może ktoś po prostu umie to zrobić.

Plik nie jest mój, tylko mojej koleżanki, ale z tego co wiem to jest jakaś ważna praca zaliczeniowa, którą Ona musi jak najszybciej oddać.

 

Link do pliku http://www.4shared.com/zip/JINHZCtV/1_online.html

 

Czekając na odpowiedź

Pozdrawiam

Bartosz

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...