Skocz do zawartości

Nieusuwające się wpisy HijackThis


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem, dla dokładności dwa. Od kiedy mam nowy sprzęt nie mogę usuwać rzeczy za pomocą hijackthisa (zaznaczam > fix > reset > nic nowego).

 

HJ log: http://wklej.to/QCctk

 

Drugi problem, od niedawna używam Tunngle, Evolv3 i PlaySix. Nie wiem który z nich, czy tylko popadam w schizofrenię ale mam wrażenie, że któryś powoduje problemy z internetem ( Karty w przeglądarce się nie wczytują, skype pokazuje że nie ma internetu ale rozmowa działa). Do tego dochodzi, że nie mam ich w auto uruchamianiu > msconfig a Hijack pokazuje, że działa zarówno Evo jak tungle.

 

PS. PnkBuster też nie wiem skąd tam jest, nie mogę go usunąć.

 

Przepraszam bardzo jeśli wklepałem logi z ,,bezużytecznego" programu i proszę o poprawkę w razie konieczności, będę śledzić temat na bieżąco, z góry dziękuje za pomoc bo dostanę ekhem :<

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A jakie wpisy chcesz usuwać i po co? Zapomnij jak najszybciej o HijackThis. Narzędzie totalnie przestarzałe i nieprzydatne w dzisiejszych czasach. W dodatku nie jest kompatybilne z systemami 64-bitowymi takimi jak twój. W gruncie rzeczy połowy twojego sytemu i tak nie widzi bo ma tylko dostęp do części 32-bitowej.

 

PS. PnkBuster też nie wiem skąd tam jest, nie mogę go usunąć.

 

To jest usługa, która często wchodzi z instalacją np. gier. Jaki problem z usunięciem?

Odnośnik do komentarza

Problem jest taki, że nie kojarzę żadnej gry która wymagała by jego instalacji ale możliwe że pamięć dziurawa. Problem jest taki, że nie mogę go usunąć ale tak jak mówisz @Landuss możliwe że jestem przestarzały razem z moim HJ, wcześniej ciąłem tylko na 32.

 

Proszę, poleć mi jakieś programy do stworzenia użytecznego loga z, którego moglibyście mi pomóc.

 

@Przepraszam że tyle nie odpisywałem, problemy z internetem nie wiem z czego wynikające.

Odnośnik do komentarza

Nie ma tutaj nic do roboty. Logi są czyste. Jeśli chodzi o Punkbustera to rzeczywiście jest to uruchamiane jako usługa:

 

SRV - [2012-08-20 09:55:44 | 000,075,136 | ---- | M] () [Disabled | Stopped] -- C:\Windows\SysWOW64\PnkBstrA.exe -- (PnkBstrA)

 

Proste pozbycie się tego jest takie:

 

Start > w polu szukania wpisz cmd > z prawokliku uruchom jako Administrator i wklep kolejno te polecenia:

 

sc stop PnkBstrA

sc delete PnkBstrA

del C:\Windows\SysWOW64\PnkBstrA.exe

 

Usługa powinna zniknąć bez problemu.

 

I jeszcze takie dwie ważne uwagi - nie masz zainstalowanego Service Packa 1 dla Win7 więc go uzupełnij: KLIK. Pozbądź się też z dysku Spybota. Kolejny przestarzały i niekompatybilny do końca z systemami 64-bitowymi program.

 

A te ewentualne problemy sieciowe powinieneś opisać w dziale Sieci.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...