Skocz do zawartości
Paradise4919

Opłaca się przeformatować kompa z oryginalnej Visty na pirackiego Windows 7 Ultimate?

Rekomendowane odpowiedzi

Piracka wersja Windows 7 Ultimate słyszałem że jest zacna. Na pewno lepsza od Visty ale mam oryginalną. Co robić?

(Przepraszam mam laptopa ale nie do gierek. A chciałbym w nie grać, dlatego naszła mnie ochota na siódemkę ;P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A jaką masz edycję tej Visty? Home Premium? Jeśli jakąś bogatszą, np. Ultimate, to możesz zrobić downgrade do XP (staruszek, ale ciągle jary).

W sensie wydajnościowym zamiana z Vista na 7 mogłaby mieć sens, ale piractwa nikt na tym forum nie popiera i popierać nie będzie. Jak chcesz mieć legalny Windows, a inny niż Vista, to skorzystaj z oferty Windows 8 RTM Enterprise, na 90 dni za darmo można zainstalować, polskie MUI też znajdziesz, żeby się przyzwyczaić, a potem zaczekaj do października, zbierz sobie przez ten czas około 250 złotych i kup Windows 8. Uaktualnienie z legalnej Visty możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaką masz edycję tej Visty? Home Premium? Jeśli jakąś bogatszą, np. Ultimate, to możesz zrobić downgrade do XP (staruszek, ale ciągle jary).

W sensie wydajnościowym zamiana z Vista na 7 mogłaby mieć sens, ale piractwa nikt na tym forum nie popiera i popierać nie będzie. Jak chcesz mieć legalny Windows, a inny niż Vista, to skorzystaj z oferty Windows 8 RTM Enterprise, na 90 dni za darmo można zainstalować, polskie MUI też znajdziesz, żeby się przyzwyczaić, a potem zaczekaj do października, zbierz sobie przez ten czas około 250 złotych i kup Windows 8. Uaktualnienie z legalnej Visty możliwe.

Ja mam Home Premium

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakkolwiek narzekać na Viste, to zadbana, bez zbędnych śmieci, da się bez problemu używać.

Z wyjątkiem Home Basic - muł totalny, ale nie masz takiej wersji, to i problemu nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście po przesiadce z Visty Home Premium Na 7 Ultimate jestem zadowolony i to w bardzo wysokim stopniu. Wg mnie komputer nie przyspieszył ale stał sie bardziej sprawny od czasu zmiany na 7 (czyli około 1,5 roku) nie zdarzyło mi sie mieć z nią większych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z innej beczki. W Komputroniku kupiłem Sony VAIO z Radeonem HD650 z Windą 7, 10 września 2010. Jest 3 dni po gwarancji. Niedługo zamierzam kupić kilka płyt dla VAIO Recovery Media, dzięki czemu będę mógł mieć system operacyjny na przenośnym nośniku, bo mówią, że dyski 2,5 cala mają mniejszą trwałość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niedługo zamierzam kupić kilka płyt dla VAIO Recovery Media, dzięki czemu będę mógł mieć system operacyjny na przenośnym nośniku

To znaczy co? Sony nie umozliwia zrobienia kopi systemu. A nawet gdyby, mozna to zrobić za pomocą darmowych programów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy co? Sony nie umozliwia zrobienia kopi systemu. A nawet gdyby, mozna to zrobić za pomocą darmowych programów.

Na przykład?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi