Skocz do zawartości

Problemy w Lenovo Z580 (dopasowanie jasności, USB 3.0, sterowniki do GF GT630M)


koniu

Rekomendowane odpowiedzi

Laptop Lenovo Z580 i5 3210m z zintegrowaną grafiką intel hd4000 i gf gt630m. Zainstalowałem swojego Windowsa 7 64bit (licencja akademicka), potem wszystkie sterowniki zgodnie z instrukcjami i pojawiają się następujące problemy:

 

1. Nie działa mi dysk WD z USB 3.0. U kolegi działa normalnie. Podpinając u mnie do portów 2.0 jest ok, podpinając zwykłego pendrive'a do portu 3.0 w lapku jest wszystko ok.

 

2. Brak możliwości dopasowania jasności ekranu z poziomu panelu sterowania i opcji zasilania. Przesuwam suwaczek i nic. Ciekawe jest to, że z klawiatury regulacja działa. Niby pierdoła, ale nie lubię jak coś działa tak jak nie powinno.

 

3. Od razu znaleziono nowsze sterowniki do grafiki NVidii, odpalam instalację i wywala mi, że nie znaleziono odpowiedniego sprzętu graficznego. W informacjach sterownika wyraźnie jest napisane, że sterownik do gt 630m

 

Jeszcze jedna sprawa, już być może nie związana z trochę z tematem. W menedżerze urządzeń strasznie dużo jest zdublowanych procesów svchost.exe, podobnie jest z chrome.exe, gdy odpalona jest przeglądarka. Można coś z tym zrobić? Przez te procesy, właściwie nic nie robiąc, zużycie pamięci mam na poziomie 1,76 GB.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam mam podobny problem. Dyskow akurat nie podlaczalem. Ale z jasnoscia mam to samo. TO znaczy po zainstalowaniu systemu jak zmienialem np na zrownowazona to mi ciemnial ekran. potem wgralem sterowniki producenta i [Filtr wulgaryzmów]. Nie dziala sciemnianie nawet jak w windowsie ustawie na minimu. Dziala tylk ojak klawiatura to robie :/ niewiem co jest grane :( co do sterownikow to jest to wina sterowniko. bo wiele osob na wielu komputerach ma z nimi problemy i to do roznych kart. Weic wgraj te ze strony lenovo. A co do ekranu to moze ktos pomoze?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...