Skocz do zawartości

Problem z aktualizacją Windows XP (KB2633952)


Anonim7

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw mój komputer zaatakował wirus Ukash nie wiedziałam jak się go pozbyć i usunełam Service Pack 3, potem dzięki temu forum pozbyłam się Ukasha, zainstalowałam jeszcze raz SP3 i wszystko już działało idealnie ale kilka dni temu pojawił się komunikat o aktualizacji systemu Windows XP (KB2633952) kliknęłam zainstaluj i po paru sekundach pokazał się komunikat "Nie można zainstalować niektórych aktualizacji. Następujące aktualizacje nie zostały zainstalowane: Aktualizacja systemu Windows XP (KB2633952)" i tak jest za każdym razem jak włącze komputer. Może ktoś wie jak naprawić ten problem?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

pobrałam tą aktualizacje i też nic z tego nie wyszło tylko pojawił się błąd: "KB2633952 - Błąd Instalatora. Update cannot be installed as a newer or same timezone update has already been installed on the system"

może w ogóle nie próbować instalować tej aktualizacji? tylko po włączeniu zawsze sie pojawia komunikat o aktualizacji systemu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...