Skocz do zawartości

Komputer został zablokowany.....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

wyświetliła mi sie informacja ze komputer został zablokowany przez policje, już wcześniej z internetu wiedziałem ze to nie policja a wirus. Uruchomiłem tryb awaryjny przywróciłem system z przed kilku dni i komunikat znikł.

Jednak wydaje mi się, że nie wszystko jest w porządku, prawdopodobnie uszkodził mi antywirusa bo gdy próbuje przeskanować zamula maksymalnie komputer a po czasie wyskakuje informacja mcafee że wystąpił nieoczekiwany błąd . Bardzo proszę o pomoc.

Extras.Txt08.11.txt

OTL.Txt-08.11.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Skoro przywracałeś system to infekcji nie ma prawa być. Logi jej też nie wykazują. Tylko te foldery usuń po infekcji:

 

C:\ProgramData\bqjpwwpqzytkjer

C:\ProgramData\cixsfhrdprylgnh

 

Jednak wydaje mi się, że nie wszystko jest w porządku, prawdopodobnie uszkodził mi antywirusa bo gdy próbuje przeskanować zamula maksymalnie komputer a po czasie wyskakuje informacja mcafee że wystąpił nieoczekiwany błąd . Bardzo proszę o pomoc.

 

To nie jest wirus, który cokolwiek uszkadza. Nie sądzę by to była jego wina. Trudno wyczuć o co tutaj chodzi, ale najprościej przeinstalować antywirusa.

Edytowane przez picasso
12.09.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...