Skocz do zawartości

komunika komputer zablokowany z powodu naruszenia prawa polskiego...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem gdyż wczoraj gdy przegladałam strony internetowe wyskoczył mi komunikat ,, komputer został zablokowany z powodu naruszenia prawa polskiego" nie wiem kompletnie co mam z tym zrobić ze skanowałam system przez antywirusa ale ten nic nie wykrył. Nie wiem jak mam sie tego pozbyć właczyłam komputer w trybie awaryjnym i internet działa pobrałam OTL ale nie wiem co mam dalej robić. Na innych stronach pisało że trzeba sprawdzić jakis log ale ja nie mam zielonego pojęcia jak mam to zrobić, i jak usunąć tego wirusa.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Podstawowe pytanie - czy to są logi zrobione z prawidłowego (zainfekowanego) konta? Bo nie widać tutaj śladów infekcji, jedynie kosmetyka do wykonania.

 

1. Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej następujący tekst:

 

:OTL
O4 - HKLM..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k File not found
 
:Files
D:\user.js
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Kliknij w Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera.

 

2. Przez Panel sterowania odinstaluj: CheatEngine DB Toolbar Toolbar

 

3. Uruchamiasz OTL ponownie, tym razem wywołujesz opcję Skanuj. Pokazujesz nowy log z OTL (bez extras)

Edytowane przez picasso
9.09.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...