Skocz do zawartości

Niepożądany Live Security Platinum


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądałem dziś sobie strony w internecie na Windowsie Xp Professional 32 bity i gdy odpaliłem jedną antywirus wykrył mi Trojana( posiadam Symantec Endpoint Protection antywirusa ) w załączniku dodaje screena z działania antywirusa. Antywirus znalazł Trojana i go usunął ale po chwili wyłączyły mi się wszystkie otwarte programy i włączył wspomniany w temacie Live Security Platinum. Zrobiłem twardy reset (wyłączyłem zasilacz) i odłączyłem internet. Gdy włączyłem komputer ponownie bez połączenia z interenetem nic się niedziało, ale aplikacja widniała na pulpicie i w Starcie. Chciałem usunąć ale w Dodaj/Usuń nie ma możliwości by usunąć jak i pliku Uninstall. Element docelowy pliku to:

"\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\036E191300507E3448EB312A81CB3EF3\036E191300507E3448EB312A81CB3EF3.exe". Zrobiłem obowiązkowe raporty które są w załączniku, zależy mi by narazie jeszcze formata nie musieć robić bo potrzebuje przez jakiś czas korzystać z komputera bez ryzyka, dlatego proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Uruchom SystemLook, w oknie wklej:

 

:reg
HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\CLSID\{42aedc87-2188-41fd-b9a3-0c966feabec1} /s
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{F3130CDB-AA52-4C3A-AB32-85FFC23AF9C1} /s
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{42aedc87-2188-41fd-b9a3-0c966feabec1} /s
 
:filefind
services.exe

 

Klik w Look. Przedstaw wynikowy raport.

Odnośnik do komentarza

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej następujący tekst:

 

:Files
C:\WINDOWS\Installer\{f9ec1229-76ef-231c-f2ba-ce0ff518d249}
C:\Documents and Settings\Maras\Pulpit\Live Security Platinum.lnk
C:\Documents and Settings\Maras\Menu Start\Programy\Live Security Platinum
C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\036E191300507E3448EB312A81CB3EF3
C:\Documents and Settings\Maras\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\{f9ec1229-76ef-231c-f2ba-ce0ff518d249}
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Kliknij w Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera.

 

Uruchamiasz OTL ponownie, tym razem wywołujesz opcję Skanuj. Pokazujesz nowy log z OTL (bez extras)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...